температура при бременни

  • 14 736
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,бременна съм във втори месец,и днес вдигнах температура 37.1 за съжаление моят лекар не си вдига телефона и се чудех дали тази температура е нормална или не,някоя от вас дали е имала такава темп.,като съм сигурна 4е не е вирус...

# 1
  • Мнения: 9 814
Да, два дни подържах не много висока Т, бях бременна в 5-ия месец.
Пиех само парацетамол.

# 2
  • Мнения: 10
е ,сега малко се успокоих,благодаря ти

# 3
  • Мнения: 990
Не е висока температура, според мен си е от хормоните, но ако се повиши вземи си парацетамол, за бременни може!  Peace

# 4
  • Мнения: 46 438
Аз цялата бременност бях с 37.1 - 37.2, без никаква причина.
Най-вероятно ще ти пуснат изследвания, за да се уверят, че няма нищо.
Успех!

# 5
  • Мнения: 367
Потърси лекар все пак,дори и да не е твоя.Всичко може да е,а и си бременна Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 39 721
През 1вото тримесечие редовно вечер бях с 37.1-37.2
Мисля, че е нормално.

# 7
  • Мнения: 336
За температурата - само парацетамол. иначе при първа възможност отиди на лекар. И не се стряскай, не е болка за умиране. Само е малко гадно да си болен през бременността и да не можеш да пиеш почти нищо да ти мине по-бързо Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 029
През 1вото тримесечие редовно вечер бях с 37.1-37.2
Мисля, че е нормално.

и аз бях така Peace

# 9
  • Мнения: 3 621
През 1вото тримесечие редовно вечер бях с 37.1-37.2
Мисля, че е нормално.
и аз бях така Peace

и аз поддържах 37.1-37.3 почти до края на 5-тия месец

# 10
  • Мнения: 391
През 1вото тримесечие редовно вечер бях с 37.1-37.2
Мисля, че е нормално.

И аз така, още повече че я мерех всеки ден преди да забременея. Като забременях и а заковах на 37.1 и гинеколога ми каза че е напълно нормално, не се притеснявай.

# 11
  • Мнения: 825
Да, и аз бях постоянно с 37.1-37.3 през първите месеци.

# 12
  • Мнения: 700
 Това е нормално PeaceДължи се на високите нива на прогестерона.Няма нужда да взимаш медикаменти,защото и без друго ще продължи до към 4 месец,когато организмът ти ще е привикнал към променените нива на хормоните.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не е висока температура, според мен си е от хормоните, но ако се повиши вземи си парацетамол, за бременни може!  Peace
точно така  Peace

# 14
  • Мнения: 342
Наистина ли е нормално 37,1 - 37, 2 през първите месеци? Аз съм в 7 г.с. и поддържам 36,8? ( а дори взимам допълнително прогестерон...)

Общи условия

Активация на акаунт