Нещо на бързо...

  • 1 896
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Незнам как да го кръстя ,но реших да го споделя с вас .1 пакет бутер тесто ,разбих 3 яйца,сложех малко сирене и кашкавал настърган,нарязах отгоре на колелца домати, и маслини ,сложех в предварително загрята фурна за 15 минути и това беше ,много вкусничко стана  и като истина го опитах беше  Peace Peace ето и резултата   надявам се да ви хареса  Hug

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 07:26 от madagascar

# 1
  • Мнения: 1 794
Много обичам постна пица, с домати, кашкавал, а ако има и маслинки и гъбки, супер. Предполагам, че и с бутер тесто ще стане нещо такова, да не кажа и по-добре. Как се казваха онези актуалните бутерки, фурнети ли бяха, на тях ми наподобява. Изглежда много добре  Peace

# 2
  • Мнения: 50
И аз ще опитам изглажда много вкусно. Какво ще кажете, ако се добави малко сметана съм разбитите яйца. Освен, че ще е калорично.  Wink

# 3
  • Мнения: 6 003
Лелееее каква вкусотия  Crazy мадагаскар не спираш да ме изненадваш.

# 4
  • Мнения: 187
Лелееее каква вкусотия  Crazy мадагаскар не спираш да ме изненадваш.
  Blush Embarassed  Blush  Hug  bouquet
И аз ще опитам изглажда много вкусно. Какво ще кажете, ако се добави малко сметана съм разбитите яйца. Освен, че ще е калорично.  Wink
защо не ,може всичко да се сложи по избор Peace
Много обичам постна пица, с домати, кашкавал, а ако има и маслинки и гъбки, супер. Предполагам, че и с бутер тесто ще стане нещо такова, да не кажа и по-добре. Как се казваха онези актуалните бутерки, фурнети ли бяха, на тях ми наподобява. Изглежда много добре  Peace
незнам как се казват ,но това стана много лекичко за хапване дори и олио нито масло сложех май позабравих  Rolling Eyes

и датата пак ми е грешна на фотоапарата  Crazy Joy Joy

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 23:29 от madagascar

# 5
  • Мнения: 1 794
Това с датите по фотоапаратите да не е нещо заразно. И при мен забелязвам отдавна такъв проблем. Ама като забравям да го настроя преди снимане, а виждам датата чак на компа  Laughing

# 6
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Това с датата е от високосната година, така мисля Rolling Eyes
рецептата е страхотна, правя нещо подобно от Ути я видях рецептата, казва се КИШ с бутер тесто.Много е вкусно, препоръчвам го Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз правя такова нещо, отгоре слагам налични продукти общо взето. Става наистина много вкусно и спасява в трудни моменти  Crazy

# 8
  • Мнения: 282
Това също ще го пробвам още утре.

# 9
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
а боцкате ли с вилица тестото, или направо редите нещата отгоре newsm78

# 10
  • Мнения: 187
а боцкате ли с вилица тестото, или направо редите нещата отгоре newsm78
сложех по малка снимка защото модераторите май са я махнали поне аз не я виждам .Не не го бода с вилица то е доста тънко че да не се опече аз включвам фурната първо от долу и като видя че се  е позапекло и тогава включвам отгоре Peace .А за датата винаги така  Blush
Това с датите по фотоапаратите да не е нещо заразно. И при мен забелязвам отдавна такъв проблем. Ама като забравям да го настроя преди снимане, а виждам датата чак на компа  Laughing
Peace Peace този път поне само датата ми е объркана друг път и годината или ми е по назад или с години напред  Joy Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт