Малко странна питанка?

  • 1 596
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
Здравейте майчета
Имам следната проблемация...мисля че ще си имаме бебче,но за вече преминала през тези трепети и емоции жена съм меко казано объркана newsm78,и такааааа НЯМАМ ЗАКЪСНЕНИЕ...или поне така мисля,напоследък отслабнах достаи смея да твърдя че познавам тялото си съответно разпознавам всеки сигнал...и усещам нещо странно че се случва с мен,всички сигнали,гърди,кръст,замайване,гадене и разбирасе леко подуване на матката са налице,точно както и при първата си бременност.....но проблемчето да установя дали е така или не е че да се успокоим малко де Simple Smile е в това че предните два месеца имах супер нередовен цикъл,идваше когато си иска Mr. Green и съответно си отиваше,последния ми цикъл е два дни за пример  Crazy,и сега незнам дали аджаба ми е зацапало или си е редовен или бялбялбял вече незнам,та направих тест разбира се Отрицателен на 100% е да ама аз си се чуствам бременна да му се невиди Rolling Eyes,според моя мъж...всичко е на психична основа явно щом теста си е негатив...и явно го желая подсъзнателно
Надявам се някой да ми кажа имали такова чудо,като лъжлива бременност.... newsm78 newsm78 newsm78 или съм си,ама теста не е много сигурен показател?ама то пък как да е като нямам още реално закъснение,или пък е цветна бременност
ох ох ох

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Според мен, за да се разбере със сигурност, е нужно преглед при гинеколог. Не споменаваш да си ходила на преглед. То при тестовете не винаги гаранцията е 100%.

# 2
  • Мнения: 367
Изчакай да ти закъснее и тогава си прави тестаа Peace Като правих първия си тест не ми беше закъсняло и показа EFN ,но имах чувството,че съм бременна,бях убедена BlushКато ми закъсня 2 дни си направих втори и беше EFP,така че е възможно и ти  да си  Grinning  bouquet  bouquet  bouquet

Успех!!!

# 3
  • Мнения: 46 484
Не чакай, направи си кръвен тест и ако показва бременност - веднага на гинеколог.

# 4
  • Мнения: 727
Не чакай, направи си кръвен тест и ако показва бременност - веднага на гинеколог.
хм,това ми е любопитно,как се прави...давам кръв ли?,от вената предполагам Confused и конкретизирам ли за какво е?

# 5
  • Мнения: 46 484
Да. Отиваш в лабораторията и казваш, че искаш кръвен тест за бременност. 20-25 лв. струва.

# 6
  • Мнения: 3 034
ти си направи тестове, за да си спокойна, но да - има лъжлива бременност, третира се с хормонални препарати ако продължи твърде дълго, но само след изследвания разбира се  Peace даже и коластра може да проимаш  Grinning

# 7
  • Мнения: 2 522
Здравейте майчета
Имам следната проблемация...мисля че ще си имаме бебче,но за вече преминала през тези трепети и емоции жена съм меко казано объркана newsm78,и такааааа НЯМАМ ЗАКЪСНЕНИЕ...или поне така мисля,напоследък отслабнах достаи смея да твърдя че познавам тялото си съответно разпознавам всеки сигнал...и усещам нещо странно че се случва с мен,всички сигнали,гърди,кръст,замайване,гадене и разбирасе леко подуване на матката са налице,точно както и при първата си бременност.....но проблемчето да установя дали е така или не е че да се успокоим малко де Simple Smile е в това че предните два месеца имах супер нередовен цикъл,идваше когато си иска Mr. Green и съответно си отиваше,последния ми цикъл е два дни за пример  Crazy,и сега незнам дали аджаба ми е зацапало или си е редовен или бялбялбял вече незнам,та направих тест разбира се Отрицателен на 100% е да ама аз си се чуствам бременна да му се невиди Rolling Eyes,според моя мъж...всичко е на психична основа явно щом теста си е негатив...и явно го желая подсъзнателно
Надявам се някой да ми кажа имали такова чудо,като лъжлива бременност.... newsm78 newsm78 newsm78 или съм си,ама теста не е много сигурен показател?ама то пък как да е като нямам още реално закъснение,или пък е цветна бременност
ох ох ох

Има кръвен тест - така наречения бета ЧХГ /човешки хориано гонадотропин хормон/ тест. Да не те стряска , че се води туморен маркер. Ако е над 5 единици - бременост има. Изследването се повтаря в рамките на 48 часа за да се види дали ЧХГ-то расте. Би следвало да е нарастнало двойно - има си таблици за това. Ако не расте , но не намалява също или е "мръднало" незначително , може да се касае за изнънматочна бременост.

Изумявам се, че вече имаш едно дете и не ги знаеш тези неща! Пусни чичко Гугъл с задача да търси ЧХГ

# 8
  • Мнения: 342
ти си направи тестове, за да си спокойна, но да - има лъжлива бременност, третира се с хормонални препарати ако продължи твърде дълго, но само след изследвания разбира се   Peace

 Peace и аз така мисля.

# 9
  • Мнения: 4 371
Теста не е гаранция, правих си преди закъснение, отрицателен беше, а ей го, скоро влизам в 8-ми месец.
И аз съм за кръвен тест или просто бъди търпелива, все някога ще разбереш истината Peace

# 10
  • Мнения: 727
да така е утре ще направя кръвен тест Simple Smile,зная за тази опция но не ми хрумна
А аз не разбирам какво толкова е изумило сторм76 newsm78,факта че имам едно дете не ме прави спец в тази област...както и да е мерси за съвета Peace, а и именно това че имам едно детенце ме обърква повече,защото симптомите са наяве,доста бързо се присетих за дискомфорта и гаденето при първата ми бременност,а теста ми се оказа "-",затова реших да питам и тук,в мен сега е една борба над женската интуиция която ми казва...че скоро ще си имаме бебе и разума че това мое усещане няма фактическо основание Crazy

# 11
  • Мнения: 727
Теста не е гаранция, правих си преди закъснение, отрицателен беше, а ей го, скоро влизам в 8-ми месец.
И аз съм за кръвен тест или просто бъди търпелива, все някога ще разбереш истината Peace
Joy хихи олеееееееее ,нямам търпение изобщо обаче каква съм такава да му се...

# 12
  • Мнения: 4 371
А ти всъщност искаш ли да си бременна, че не разбрах?

# 13
  • Мнения: 6 441
А какво е ЧХГ ?  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 1 946
Да. Отиваш в лабораторията и казваш, че искаш кръвен тест за бременност. 20-25 лв. струва.
На мен ми взеха 15лв.  Peace

Иначе, не искам да те разочаровам, но в "Искам бебе" съм се начела на случаи с пълна увереност за бременност, нещо различно, интуиция и куп 'бременни' симптоми, а после гадната М идва с гръм и трясък.  #2gunfire
Може би мъжът ти е прав, че го искаш подсъзнателно.  Thinking
Пожелавам ти да се е случило, а ако не е, да започнете с опитите!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт