Фирми, на които поверихте направата на кухните си

  • 504
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Много моля да споделите в коя фирма поръчахте, за колко време изработиха и ориентировъчна цена (може и на линеен метър) на вашите кухни. Това е една от най-важните поръчки за едно жилище и много моля да препоръчате и споделите от кои фирми в София и близките градове сте доволни.
Благодаря за всяко отзоваване  bouquet

# 1
  • Мнения: 141
ами ние си поръчахме всички мебели в една сливенска фирма " Натали Комерс". Мой много добър приятел, който познава собственичката на фирмата ни я препоръча. В момента фирмата има офис и в София, в Младост 4.
За тази фирма мога да кажа само добро- хората са много големи професионалисти, движат се по график, правят страхотни проекти, имат невероятни материали( много богат избор). Препоръчвам ги искрено.

# 2
Купихме си готова  кухня NIKA. Не е нещо особенно,но цената ми хареса.Предпочитам уредите да са на ниво ,а и мястото е малко,Т.Е САМО АЗ ЩЕ СИ Я ГЛЕДАМ.Имам проблем обаче и той е следния.Хладилника и сушилнята ми са бели,а фурната,котлоните и ширма чисто черно стъкло.Шкафоветв медна елша- светло бежево.На цялата тая цигания какъв плот да сложа, с какво да го вържа?С пода  обикновенно се прави тая работа ама то е бокс и много малко впечатлява точно пода.Помогнете бе хора ,моля ви!

Общи условия

Активация на акаунт