Откога държавата Израел е в Европа?

  • 12 158
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Слушам днес спортните новини и какво чувам - българският национален отбор по волейбол играе с отбора на Израел квалификации за ..... няма да повярвате ... за ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО. За тези които не знаят в Европейското първенство по волейбол участват САМО европейски държави. Отивам аз на картата на света и за всеки случай да се уверя дали пък държавата Израел не са я преместили случайно в Европа. Но не би - Израел си е при арабите.
Та питам аз - защо според вас Израел играе в европейско първенство при условие че тази държава не се намира в Европа. Това е много странен факт според мен. Много странно... Със същия успех арабите от Палестина могат да искат да играят в Европейското първенство. Колкото и Израел е в Европа толкова и Палестина е в Европа..

# 1
  • Мнения: 7 107
Благодаря за невероятната тема.   bouquet
Откакто и Турция е в Европа.

# 2
  • Мнения: 152
Борисе бе, Израел е в конфликт с цяла Азия (основно с мюсулманските страни де) и поради тази причина, ако слушаш по-често спортни новини, във всеки един спорт при Европейски квалификации те играят с Европейските отбори. Светът е шибан, да!

# 3
  • Мнения: 212
Благодаря за невероятната тема.   bouquet
Откакто и Турция е в Европа.

E турците поне имат едно малко крайче стъпило на Евпора. Пък евреите и това нямат. Баси и глупоста - Израел европейска държава...

# 4
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Shocked Shocked Shocked  hahaha Вече ще знам! Да вземат да пренапишат учебниците по география.

# 5
  • Мнения: 677
Борисе, ти на колко си? Европейско по футбол и квалификации не си ли следил никога, че чак сега го виждаш това? Отдавна е, пич. Просто Израел няма как да си направи първенство само с Египет. Или не знаеш, че войуват с всички останали. И да, Израел не е Европейска държава, но повярвай ми, понеже аз за разлика от теб съм бил там, е много по-"европейска" от България.
П.П. Не изневеряваш на себе си, евала. Знаеш си за кво.

# 6
  • Мнения: 17 546
Ама верно, Борисе! Изумяваш ме пък ти Rolling Eyes Израел е недоразумение във всяко едно отношение и това с Европа не прави изключение. Не е рекъл - не е станал и част от Америка.

# 7
  • Мнения: 2 386
Не е рекъл - не е станал и част от Америка.

Пу-пу, само това липсва..  Shocked Joy

# 8
  • Мнения: 2 199
 Flutter аз отмалка знам, че Израел играе за европейското по футбол Wink
Защо  - нямам си на идея  Party
Но ме кефят  Peace

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Допускам, че се дължи на факта, че са били, меко казано, прогонени от Европа и мястото им, дори само формално, е пак там.
Мдам. Ич не ме вълнува дали ги смятат за европейци или не, за съжаление съм със Сопрано на мнение, че са по-европеизирани от нас.

ПП. Големият келепир да си европеец ...

# 10
  • Мнения: 17 546
Допускам, че се дължи на факта, че са били, меко казано, прогонени от Европа и мястото им, дори само формално, е пак там.
Че кога са имали място в Европа!? И те са като циганите - плъзнали са на всякъде и се подкрепят срещу всички останали, че и света им е в ръцете... цялата политика клатят! Crossing Arms

# 11
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Като обикновени граждани в съответните държави са имали дом и работа и не са рипали от кеф, когато част от тях е целяла да достигне държавата Израел. Арменците и те ли падат в тая категория, щото не са от Европа, па част от тях живее в България? Евреите са били из Европа много векове, въпреки гоненията срещу тях.
Не ме карай да уведомявам модератор, защото темата избива на расизъм и теория на конспирацията и ще излезе извън добрия тон.

# 12
  • Мнения: 17 546
Няма да коментирам! Доволна ли си! ooooh!

# 13
  • Мнения: 940
Абсолютен расизъм строи от тази тема. Голям проблем ли е, че Израел не е в Европа, та там е пълно с европейци в истинския смисъл да думата--родени във Великобритания, Дания и Холандия, и къде ли още не.

# 14
  • Мнения: 2 013
Израел играе първенства с Европа, за да може да играе в каквито и да е първенства... Абсолютно им е невъзможно да играят на собствения си континент - за много държави са враг номер 1 там. И този конфликт, уви, няма никакви изгледи да бъде разрешен.

Общи условия

Активация на акаунт