бг телевизия по интернет в америка

  • 1 315
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 531
здравейте!пускам нова тема,щото нещо не мога да сее ориентирам къде е, ако има, специална за американките Flutter
та нещо не могат да се оправят мои близки там - нетера и бтв.бг не тръгват, щото ги разпознава, че не са от бг  Rolling Eyes други идеи?

# 1
  • Мнения: 98
www.bgtelevizia.com
иска се регистрация, паролата и юзърнейма ги има отгоре на сайта. безплатна е, но понякога не тръгва. Peace
п.п. тв 7 тръгва винаги, ако им се гледа тази медияSimple Smile

# 2
  • Мнения: 1 531
мноого мерси - те известно време бяха на едно гости и сега го пробвахме и върви суепр - мерси  Hug

# 3
здравейте!пускам нова тема,щото нещо не мога да сее ориентирам къде е, ако има, специална за американките Flutter
та нещо не могат да се оправят мои близки там - нетера и бтв.бг не тръгват, щото ги разпознава, че не са от бг  Rolling Eyes други идеи?

В САЩ може да се гледа Нетера само ,че първо твоите близки трябва да платят таксата,мисля че беше около 7 -10 евро.А ако искат безплатно бгтелевизията е супер. Simple Smile
А пък ,ако са около Чикаго всяка неделя има локална БГ телевизия. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 236
e-televizor.com Wink

# 5
# 6
  • Мнения: 337
Нетерата си върви без проблем , няма такова нещо , като разпознаване извън Бг , че нали целта е да се гледа извън страната , в Бг си ги гледат на телевизора. За Нетера е нужно да се инсталира Мозила , и ще върви без проблем .Аз гледам телевизия на djtacho.com  - плаща се  $10  месечна такса.

# 7
  • Мнения: 2 849
www.bgtelevizia.com
иска се регистрация, паролата и юзърнейма ги има отгоре на сайта. безплатна е, но понякога не тръгва. Peace
п.п. тв 7 тръгва винаги, ако им се гледа тази медия:)
и аз гледам без проблем от тук ,за този сайт е нужна Мозила . Peace
мерси много за този ,не го знаех   bouquet
А Нетера има безплатни предишни предавания ,пак е нещо . Peace

Общи условия

Активация на акаунт