Въпрос за алкохола !?

  • 6 601
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 328
Ако темата не е за тук моля да се премести, но не намирам по-подходящо място.

Та - директен и сериозен ми е въпроса.
Примерно, колко често пиете алкохол вкъщи и по кое време на деня, какъв е алкохола, сами сядате ли често да пийнете нещо след работа примерно.. и изобщо всичко свързано с това.
В нас не че не пием, но определено не е често. Знам че в БГ е нещо като традиция вечер да се седне на ракийка и салатка, но за мен си остава едно голяяямо НО.

# 1
  • Мнения: 606
директен и сериозен ми е въпроса.
Примерно, колко често пиете алкохол вкъщи и по кое време на деня,

  Ко си пила, Броу? Drunk
  Хлъц...

# 2
  • Мнения: 1 328
директен и сериозен ми е въпроса.
Примерно, колко често пиете алкохол вкъщи и по кое време на деня,

  Ко си пила, Броу? Drunk
  Хлъц...

Simple Smile И днес не остана време  Crazy

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз пием за двама, мъжът ми вече може да се каже, че почти не пие.
Нямаме скрупули и се случва да пием по всяко време на денонощието.
Вкъщи пием рядко, не съм фен на детето да си близне, а то си настоява и вече не вярва, че ябълковият сок е бира.
Не пием ракия.
Не обичаме да ни коментират колко пием кога не прекаляваме, кога прекаляваме-най-мразим да ни коментират.

# 4
  • Мнения: 2 448
Директен и сериозен въпрос за алкохола в петък 23.36 ?!  newsm78
Що не си сипеш едно вместо да питаш другите колко пийват. Wink

# 5
  • Мнения: 3 034
определено вечер пием. през деня - не.
зимата - червено винце, лятото - биричка.
 много рядко ракия - не сме типични българи.  Mr. Green

колко често - средно три-четири пъти седмично.

защо си се закахърила за алкохолеца? да не се чувстваш недостатъчно бг ?

п.с. наздраве !  beer

# 6
  • Мнения: 606
  Добре де. И я че съм сирозен.
  Изобщо не пия. На около 17 пих за последно. Напих се до умирачка, потрошихме някаква хижа - Кумата май беше и се отказах от алкохола. Не мога да го понасям на вкус и на ефект върху тялото и тиквата. Пиян човек ми е отвратителен и поражда в мен необяснимо желание да го счупя от бой.

# 7
  • Мнения: 2 386
Social drinker.

# 8
  • Мнения: 306
Ти мене, уважаваш ли мЪ?

# 9
  • Мнения: 17 546
Боже ooooh! , като се замисля аз пия повече от мъж ми! Ако има пиене в къщи бавно и методично си го изпивам, затова обикновено няма... Значи май не пия толкоз много!? newsm78  А мъж ми пие бира, по една  бира от време на време или вино. Вече твърд алкохол почти не пие, само по някога като сме на кръчма по 50 гр. нещо качествено.  Виж в работата има винаги и то има в изобилие. Няма да кажа къде работя, нищо, че шефа не чете тук Mr. Green  А аз работя по 12 часа през два дни (12 дневна и 12 нощна + два дни почивка) и за всяка нощна се носи още... ooooh! ooooh! Отивам да си сипя едно, ако е останало нещо! Whistling

# 10
  • Мнения: 1 328
Понеже точно щото е петък вечер и както споменах не остана време ни за малко ни за голямо ни за никакво, си зададох тъпо и неясно въпроса.
Айде ще се опитам да поясня още мъничко.
За колко време от уж небрежно подпийване през деня може да се каже, че някой има проблеми с алкохола. Примерно - месец, два, три.. Имаме предвид че въпросния човек не е с някой до себе си, освен детето.
Не питам за напиване, а за малко количество. То верно че за един малко е едно, за друг същото малко може да е предостатъчно, но все има някакви общоприети норми.

# 11
  • Мнения: 606
  Ти май се тревожиш да не станеш пиянка...

# 12
  • Мнения: 1 328
Не бе, не пия аз, честно  Naughty

# 13
# 14
  • Мнения: 17 546
За колко време от уж небрежно подпийване през деня ..........

Ами днес изпих една бира пред Народния театър, после една чаша бира у дома и сега ти ме накара пак да пия! Няма да кажа какво, щото това го пият тези, дето са в последна фаза на алкохолизъм...
Снощи бях на работа и пих 100 гр. страхотен албански коняк и 50 гр. водка. Онзи ден 50 гр. пак от коняка, а утре няма да пия. Много ли е?

Общи условия

Активация на акаунт