Откъде истинска детска китара?

  • 3 084
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 686
Синът ми се е размрънкал жестоко за китара, ама истинска със струни, не от тези детските музикални с бутончета. Единственото в нета, което открих е това: http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=4378

Мъжът ми обаче иска да я види на живо преди да я купим, но никъде не можем да намерим. Виждали ли сте някъде? Ще съм много благодарна, ако ми помогнете, че рожденият ден наближава, а още не сме купили най-желаният подарък.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 686
Отговарям си сама! Явно не съм търсила достатъчно в нета. Разбрах, че вносителите на Bontempi са Комсед, но пък не се сещам там да съм виждала такива неща. Явно защото не ми е трябвало. Иначе в сайта им ги има, та даже и още доста интересни музикални инструменти. Ще минем в неделя да ги видим и дано да ни хареса някоя китара, та да приключим с въпроса Simple Smile

Все пак, все още приемам всякакви други предложения.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 849
За Коледа търсихме китара за племенника и ни си се стори мисията невъзможна,но наистина вносителите на Бонтемпи са Комсед и те заредиха буквално преди празника няколко модела китари и всякакви други музикални инструменти! Peace
Навсякъде другаде бяха тип електрически китари, които свирят в повечето случаи сами - има заредени мелодии и като натиснеш копчето те започват.

Нямам друго предложение Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 2 419
Като видях темата и помислих, че става дума за истинска китара - т.е. от музикален магазин. Такъв магазин има някъде в пресечките зад Булбанк между бул. Тодор Александров и бул. Стамболийски - не си спомням обаче точно къде, ходих веднъж седин познат музикант и ми се струва, че имаше и детски инструменти....

Ако имам път на там тези дни ще погледна)

# 4
# 5
  • Мнения: 157
Ние взехме от Джъмбо и нмого истинска - свири!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 686
Да, и ние от Джъмбо купихме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт