преминахме на АМ но незнам кое е хубаво даите инфо моля ви!

  • 4 022
  • 44
  •   1
Отговори
сега сме на хипп 2 но не сам сигурна че  най доброто!дайте инфо моля ви!По принцип много много не иска АМ но и слагам вътре по малко бананова каша та го изпива иначе нямам мира повярвайте ми!

# 1
  • София
  • Мнения: 12 551
Калоян пиеше Нан 1, после Нан 2 и сега е на Нестле Джуниър. По принцип всяко бебе си има вкус - опитай с Аптамил - казват, че е малко по-сладко и бебетата го харесват.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Кристиян пие Нутрилон и сме доволни от това АМ.
Всяка майка ще ти каже нейното,но това едва ли може да ти помогне в избора.
А хипп2 си е много добро мляко,защо искаш да го сменяш? newsm78

# 3
  • Мнения: X
Най-доброто е, което влия най-добре на твоето бебе. При моите деца най-хубавите млека оказваха много лошо влияние. Затова, ако си го харесва и е добре, давай си му го. За момента ХИПП е едно от най-добрите млека, тъй като има пробиотик. Друго такова е Лактана Био.
Можеш да пуснеш една търсачка и ще намериш безброй теми за избор на АМ.

# 4
  • Мнения: 5 362
Най-доброто е, което влия най-добре на твоето бебе.
Peace

За моето дете това мляко беше Фризолака.Пила е и Фризовом.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Голямата беше на Фризолак, но тогава нямаше толкова голямо разнообразие на пазара.
Малката пиеше Нан 1, после 2-та и  сега все още вечер пие Нестле Джуниър  Peace

# 6
  • Мнения: 2 517
Фен съм на Милупа. Първо бяхме на Аптамил, а след като го отказахме, минахме на Милумил.

Много е относително това с млякото. Не е важно дали е "хубаво" - лъскава опаковка, хубав аромат, а по-важно е как се понася от детето. И аз познавам майки, чиито деца не искат да близнат Апамил, пък за мен е "хубав".

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Синът ми беше на Милмил,а дъщеря ми все още пие Аптамил Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
Фен съм на Милупа. Първо бяхме на Аптамил, а след като го отказахме, минахме на Милумил.

И аз така  Grinning За мен техните продукти - млека, каши, бисквити, чайове са най-добрите.  Simple Smile Но наистина даден продукт влияе различно на децата. Ако детето ти няма проблем с Хип - не го сменяй.

На колко е бебето ти, та вече не иска АМ? Да не го храниш под час и да не е гладно?

# 9
на 5 месеца и 17дни но до сега я кърмех и е свикнала много със кърменето..!започна да пие АМно вътре и слагам или малко банан или бананова каша на милупа..милото бебче!

# 10
  • Мнения: 2 517
Фен съм на Милупа. Първо бяхме на Аптамил, а след като го отказахме, минахме на Милумил.

И аз така  Grinning За мен техните продукти - млека, каши, бисквити, чайове са най-добрите.  Simple Smile Но наистина даден продукт влияе различно на децата. Ако детето ти няма проблем с Хип - не го сменяй.

На колко е бебето ти, та вече не иска АМ? Да не го храниш под час и да не е гладно?

Блонди , ко ти казах аз в една друга тема Grinning
Я сподели инфо за бисквитите на Милупа - в Белгия ли ги има, щото на бг-пазара не съм ги виждала, чайове също на тази марка.

# 11
  • Мнения: 957
Ще се натрапя в темата ти с въпросче. Има ли на БГ пазар Беба 2 на Нестле?
Почти цялото лято ще прекараме в България и ако не се намира ще трябва да се запасим.
По принцип какво мислите за Беба  на Нестле?

А сега по темата- мисля, че  Аптамил млеката са хубави, но са доста скъпи.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 198
Не съм виждала млека Беба на Нестле в България.
На нашия пазар има Nan на Нестле.
Виж тук състава: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116208.0 -има ли нещо общо с млякото, за което питаш?

# 13
  • София
  • Мнения: 3 099
Лактана ми се струва най-доброто за сега.

# 14
  • Мнения: 1 428
Аз давам Милумил.По сладко е и беба го харесва.

Общи условия

Активация на акаунт