Нова работа и бебеправене?!

  • 2 508
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте!
Отскоро съм във форума, но го следя редовно и имам нужда от съвет. Преди  2-3 месеца решихме че е време да си направим бебе. За съжаление досега опитите са неуспешни, но още е рано за притеснения. Проблема е че, ми предлагат нова работа, доста по-добре заплатена и с по-добри условия. Но ако я приема бебеправенето трябва пак да се отложи, а вече съм на 30 год. Моля ви дайте ми съвет! Да приема ли новата работа или да стоя на старата и да чакам бебчо! Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 1 946
Защо бебеправенето трябва да се отложи?

# 2
  • Мнения: 674
bibiela   нещо не разбирам newsm78 Какво общо има бебето с новата работа newsm78,ми кът ти харесва новата не се и замисляй,никога незнаеш живота какво може да ти предложи.Може недай си боже бебо да не стане лесно ти кво ще правиш ще стоиш 5 години да си го чакаш и да се чувстваш зле там Naughty Ходи си и не му мисли много пък ще видиш,че бебето ще си дойде само Wink
Желая ти много успех Hug

# 3
  • Мнения: 4
bibiela   нещо не разбирам newsm78 Какво общо има бебето с новата работа newsm78,ми кът ти харесва новата не се и замисляй,никога незнаеш живота какво може да ти предложи.Може недай си боже бебо да не стане лесно ти кво ще правиш ще стоиш 5 години да си го чакаш и да се чувстваш зле там Naughty Ходи си и не му мисли много пък ще видиш,че бебето ще си дойде само Wink
Желая ти много успех Hug

Благодаря ти за съвета и пожеланията! Имам още 2 дни да помисля и ще видим!

# 4
  • Мнения: 674
bibiela   нещо не разбирам newsm78 Какво общо има бебето с новата работа newsm78,ми кът ти харесва новата не се и замисляй,никога незнаеш живота какво може да ти предложи.Може недай си боже бебо да не стане лесно ти кво ще правиш ще стоиш 5 години да си го чакаш и да се чувстваш зле там Naughty Ходи си и не му мисли много пък ще видиш,че бебето ще си дойде само Wink
Желая ти много успех Hug

Благодаря ти за съвета и пожеланията! Имам още 2 дни да помисля и ще видим!

Няма кво да му мислиш,за повече пари,по-добри условия е кво по-хубаво от това искаш бе моме Wink Не си губи времето с нещо дет не ти е по душа Wink

# 5
  • Мнения: 1 485
Едното няма нищо общо с другото-щом ти се отваря сега такава възмжоност
приемаш и това е!А бебето ако е писано,ще дойде когато трябва!
Успех! Peace

# 6
  • Мнения: 2 270
Едното няма нищо общо с другото-щом ти се отваря сега такава възмжоност
приемаш и това е!А бебето ако е писано,ще дойде когато трябва!
Успех! Peace
Peace

# 7
  • Мнения: 481
Приемай, щом е по-добра! Ако лежиш на кълката "да стоя на старата, че искам бебе"  - не знаеш кога ще стане - само за сведение аз 1 година чакам, ама и работата си смених...

# 8
  • Мнения: 421
Приемай, щом е по-добра! Ако лежиш на кълката "да стоя на старата, че искам бебе"  - не знаеш кога ще стане - само за сведение аз 1 година чакам, ама и работата си смених...
Peace
Ние правим опити от близо година и половина, преди почти 1 година си смених работата.

# 9
  • Мнения: 3 621
Едното няма нищо общо с другото-щом ти се отваря сега такава възмжоност
приемаш и това е!А бебето ако е писано,ще дойде когато трябва!
Успех! Peace

и дано бебето стане скоро

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ако ти допада работата приемай, бебето няма да ти пречи.АЗ чаках две години да забременея-през това време смених работата и не съжалявам

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Едното няма нищо общо с другото-щом ти се отваря сега такава възмжоност
приемаш и това е!А бебето ако е писано,ще дойде когато трябва!
Успех! Peace

и дано бебето стане скоро
съгласна съм Peace

# 12
  • Мнения: 734
Аз имах същата случка, почнах нова работа и отложихме малко старта на бебеправенето, но от сегашна гледна точка ще ти кажа какво мисля. Сигурно вече си решила - според мен приеми работата...Доказано е, че в повечето случаи бебчето не става от раз. Ако предположим, че трябват поне 2-3 месеца опити + няколко месеца бременност....все си е някакъв стаж в новата служба, нали? Не е като да отидеш и веднага да излезеш по майчинство Simple Smile Единственото нещо, с което трябва да се пребориш са твоите притеснения, те не могат да те изгонят Wink
Имам позната, която години работеше в една фирма и като забременя я третираха шефовете й като че ли е направила някаква световна конспирация....и как може да забременее точно сега....
Успех!!!   bouquet

# 13
  • Мнения: 4
Благодаря на всички за съветите! Днес приех новата работа, а и се записах на шофьорски курс!
Изобщо много нови неща. Сигурна съм че няма да съжелявам, а бебето ще стане когато му дойде времето!

# 14
  • Мнения: 71
БРАВО на теб, това е правилната постъпка, само не се отказвай от бебеправене, късмет да стане по-скоро! Hug

Общи условия

Активация на акаунт