rastroistvo,pomagai te

  • 4 837
  • 18
  •   1
Отговори
Mami,malkata e na 11m. i ot v4era e s rastroistvo.Kakvo moga da i dam osven orizova voda?Predvaritelno blagodarq.

# 1
  • Мнения: 4 371
Има лечебна каша на Хумана, може да се дава и като мляко, просто по-разредена. Нас много пъти ни е спасявала.
Иначе сухарчета, банан, чай от джоджен и течности да не се обезводни. И идете на лекар Peace

# 2
  • Мнения: 1 344
Освен това , докато отидете на лекар, може да даваш Ентерол  Peace Но най-вече не забравяй течностите! Днес е работен ден, така че можете да си отидете при педиатъра, защото малките деца понякога много бързо се обезводняват от разстройство. Поздрави и скорошно оздравяване  Hug

# 3
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
консултирайте се с педиатъра си на първо място,течностите са задължителни за да няма обезводняване,запичащи храни се дават предимно но зависи с какво е захранена до момента-ориз,картофи,може и малко моков,сухарчета,бисквити,чай от шипка е запичащ,както има и готови храни както е писала Дуци но Емата от тях изобщо не близваше ... може да се използват и от тези прахчетата Смекта или Ентерол в краен случай при по-воднисто разтройство, но е желателно първо да го обсъдите с педиатъра си и по негова преценка да се дадат ако има нужда  Peace
успешно пеборване на разтройството  Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 857
В тези случаи давам Ентерол и след второто прахче има резултат, но задължително се консултирай с лекар. Освен много течности, по препоръка на лекаря съм давала и отвара от шипки.

# 5
  • Мнения: 4 371
Пепи като беше по-малък често страдаше от разстройство, по това разбирах, че се разболява и обикновено беше нещо на гърлото. За това винаги тичах при лекаря. А и както е казала ibm, днес е работен ден Peace Дано все пак не е нищо сериозно при вас  Flowers Four Leaf Clover

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 043
На моето дете Ентерол и Смекта не действат. Хидрасекът помага много. Освен това компот от дренки.

# 7
Nie sme Germany i tuk e po4iven den.Dadox i ot le4ebnata Humana i ve4e ne e xodila.Sega spi.Da se nadqvam 4e ve4e e dobre.Ne mi se xodi v klinikata.Mnogo vi blagodarq za otgovorite.

# 8
  • Мнения: 3 675
И аз съм доволна от Смекта.Преди години имах чревен грип и само тези прахчета ми помогнаха, не знам обаче дали могат да се дават на малки деца.

# 9
  • Мнения: 9 973
ентерол и смекта

# 10
  • Мнения: 257
детето ми вече 9 ти ден е с разтройство #Crazy,давах ентерол и хидрасек,и лечебна хумана първо на милупа сега на нестле(но вие сте по големи)ефект не виждам ooooh!
най-добре опитай със запичаща храна(изброили са ти)

# 11
  • София
  • Мнения: 10 233
детето ми вече 9 ти ден е с разтройство #Crazy,давах ентерол и хидрасек,и лечебна хумана първо на милупа сега на нестле(но вие сте по големи)ефект не виждам ooooh!
най-добре опитай със запичаща храна(изброили са ти)
Миналата година Кая беше с двайсетдневно разстройство, побъркахме се. Не бяхме и в България, та още по-трудно беше. Двама лекари поставиха диагноза отит, нормално било да е съпроводен и с разстройство, организмът е отпаднал. Признаха и сметките за лекаркства с такава диагноза, застрахователите, де. Тукашните лекари се изсмяха - нямало такова нещо, тъпи били ония лекари. Tired
Ако разстройството ви не спира потърсете сериозно и друга причина, не само обичайните. Дъщеря ми тогава за първи и последен път пи антибиотик  за отита, но й мина. При нея ушите не я боляха, та нямаше начин да разберем какво й е, без да й направят обстоен преглед.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 585
Моят син до преди няколко дни беше с разстройство и го лекувахме с Ентерол и Смекта, които бяха изписани от лекар, разбира се. Давах му и оризова вода, чай от шипка, от дренки + диета, която включваше варени картофи, моркови, ориз; сухари, солети, варена ябълка май също може...

При всички положения се консултирайте с лекар. Peace

# 13
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ентерол, Смекта, Хидрасек, оризова вода , диета -сухари , солети , варен ориз с моркови ,варени картофи , чай от  джоджен, шипка , компот от дренки

# 14
  • Мнения: 4 371
...варена ябълка май също може...
Печена Wink

Общи условия

Активация на акаунт