Разочарована от преглед за установяване на бременност в Шейново

  • 2 155
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте! Искам да споделя разочарованието си от първия преглед за установяване на бременност в АГ "Шейново".
Преди седмица си направих 2 теста - за моя радост и двата бяха положителни. С мъжа ми от миналото лято правим усилени опити за бебе и най после двете чертички се появиха. Менструацията ми закъснява повече от 10 дни и реших да отида на преглед, за да потвърдят добрата новина и да ми дадат някои полезни съвети. Първо се обадих в "Токуда", но там ми дадоха час за след седмица. В "Шейново" ме приеха веднага. Докторът обаче почти ми се скара, че съм отишла толкова рано. Показа ми пренебрежително една точица на монитора и обяви, че бременността ми била още "много малка". Трябвало да отида чак след месец. Накара ме да се почувствам виновна, че го безпокоя за такова дребно нещо. Дори не попита колко дълъг ми е цикълът, за да изчисли, че най-вероятно съм в пета седмица. Чела съм, че началото е особено рисков период. Едва измъкнах няколко съвета от какво да се пазя. Целият преглед продължи 2-3 минути, въпреки че беше платен. Добре, че има такива сайтове, за да се информирам какво ме чака. Дано другата седмица в "Токуда" да са по-любезни.

# 1
  • Мнения: 1 152

 Добре, че има такива сайтове, за да се информирам какво ме чака. Дано другата седмица в "Токуда" да са по-любезни.


Съжалявам, че не е по темата, но ето още едно мнение за прославената Токуда. С абсолютно същото разочарование си тръгнах от първия си преглед там. Нулево внимание - всичко мина за 1-2 минути без никакви обяснения, въпроси и съвети. Е, не е виновна болницата, а докторицата. В Шейново нещата бяха на 180 градуса различни.

Успех и лека бременност!  bouquet

# 2
  • Мнения: 591
Здравейте! Simple Smile Пиша само, за да ви честитя и да ви пожелая лека бременност и едни прекрасни, спокойни и щастливи бебета....който незнае му е за първи път...мога да кажа, че когато започне да те поритва и много да мърда е невероятно  Hug
Леки бременности! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 144
Момичета /2103, Сасано/, /съжалявам, че пак излиза от темата малко/,пробвайте да си запишете час при някои от лекарите в Белия списък тук. Той неслучайно е направен. Аз имах същите проблеми с пренебрежение и липса на внимание, но прегледах списъка, който са изготвили тук, избрах си човек от него и съм много доволна оттогава! Не случайно това е Бял списък! Възполвайте се от него!

# 4
  • Мнения: 3 621
Здравейте! Simple Smile Пиша само, за да ви честитя и да ви пожелая лека бременност и едни прекрасни, спокойни и щастливи бебета....който незнае му е за първи път...мога да кажа, че когато започне да те поритва и много да мърда е невероятно  Hug
Леки бременности! Simple Smile

най-добри пожелания и от мене

# 5
  • София
  • Мнения: 1 387
Честито и от мен Peace И не позволявайте някакви обръгнали вече от работата си докторя да ви рзвалят хубавите мигове. Има много специалисти, към които да се обърнете действително белия списък е за това.

Общи условия

Активация на акаунт