Грим за абитуриентка...

  • 1 813
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Спешно кажете какъв грим е актуален, понеже в 15:00 отивам в дома на моята приятелка, чиято сестра днес има бал.

Покажете ми чрез снимки или опишете какъв е гримът в момента; има ли специфичен грим за абитуриенти; някой съвет; хитринка.

Моля, спешно е Praynig
 Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 977
ето малко хитринки- http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=4258
в интернет има толкова много...трябва само да се разровиш и ще намериш. а ти щом си се заела със сложната задача да гримираш момичето, защо не помисли по- рано за това, а чак в последния момент. Пък и грима зависи от това с какво ще бъде облечена.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Специфичен грим ли? Жените са различни, на една и отива едно, на друга - друго! Виждала съм какви ли не хубави момичета приличащи на вампири, пък все пак на 18 си изглеждат като момичета, освен ако не са си оризилили рано-рано кожите и приличат на зле поддържани лелки! Някой момичета имат толкова естествено излъчване, че дори с лек грим изглеждат неотразими! Други пък, колкото и грим да напластяват резултата даже се влошава! До човек си е! Чувства ли се хубава една жена, то тя изглежда така!  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 830
ето малко хитринки- http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=4258
в интернет има толкова много...трябва само да се разровиш и ще намериш. а ти щом си се заела със сложната задача да гримираш момичето, защо не помисли по- рано за това, а чак в последния момент. Пък и грима зависи от това с какво ще бъде облечена.


Уф...........Виж сега! Ако тръгна сама да търся, ще се забавя много повече, отколкото, ако ми помогнат жените тук.
И освен това точно две минути преди да пусна темата ме ангажираха с гримирането. Айде, ако няма да ми помогнеш, по-добре недей да пишеш, става ли?
Не съм пуснала темата, за да търпя безпочвени упреци! Naughty Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 3 830
Роклято е с черно, червено и сиво.
Косата е кестенява.

Отлично знам на какво лице какъв грим стои добре и знам как да го направя. Все пак съм карала курсове за гримьор. Интересува ме какво е модерно в момента, понеже от доста време не следя модата в грима, а предполагам, че абитуриентката се интересува по темата.


# 5
  • Мнения: 591
може да съчетаеш някой бледо червен цвят с нещо нежно зелено, а основата да е нещо бледо оранжево...поиграй си с цветовете просто Simple Smile А ако иска по- сценичен грим, който в момента не мисля е много актуален сложи по наситени цветове. Успех!  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 782
Estellia, щом имаш изкарани курсове какво се шашкаш? Имаш усет, имаш и опит. Вече няма неща които да не са модерни. Виж кои са хубавите й черти и ги подчертай. Ако има големи и красиви очи, сложи очна линия и повече сенки, ако устните й са по-сочни, наблегни на тях.
Не е задължително да има всички цветове,които са на роклята. Лично аз много рядко харесвам хора с червен грим, може да е нещо опушено, в черно или сиво, може пък да наблегнеш на сивото... С какви очи е?

# 7
# 8
  • Мнения: 558
тук има някакво клипче, в което уж споменават  тенденциите в грима... дано ти е от полза... иначе като комбинация на мен ми харесва сиво и златисто,опушено, ама не знам как и дали изобщо ще се върже с червеното по роклята...

# 9
  • Мнения: 3 830
Estellia, щом имаш изкарани курсове какво се шашкаш? Имаш усет, имаш и опит. Вече няма неща които да не са модерни. Виж кои са хубавите й черти и ги подчертай. Ако има големи и красиви очи, сложи очна линия и повече сенки, ако устните й са по-сочни, наблегни на тях.
Не е задължително да има всички цветове,които са на роклята. Лично аз много рядко харесвам хора с червен грим, може да е нещо опушено, в черно или сиво, може пък да наблегнеш на сивото... С какви очи е?


И аз така мислех, но предполагам, че ще има някакви предпочитания и ако каже "ми, както е модерно"... Пък не съм гримирала за сватби или балове от повече от три години, понеже не се спирах много на едно място.
Курсовете съм ги карала отдавна, пък и не ги завърших с малко, понеже заминах.

И аз се замислих за опушен грим в сивата тоналност.
Устните й са сочни, но пък очите й са изключително изразителни и впечатляващи като форма и цвят (цветът е прозрачно и наситено синьо).
Освен да предложа това, което според мен ще й стои добре, пък ако има изисквания или предпочитания, да ги комбинираме по някакъв начин.

В днешно време младите момичета искат все повече и по-ярък, наситен грим, та не знам...

# 10
  • Мнения: 3 782
Estellia, действай смело. Виж какво може да й "нарисуваш" и ако не се хареса, направи друг грим. Да ти кажа честно права си, младите вече с цел да бъдат забелязани доста често преминават границата от красивото до кича. Все пак грима не е най-важното той е допълнение. Той е красота. Щом е със сини очи, аз също съм с такива и най-се харесвам със сив грим, , ако можеш да правиш опушен грим още по-добре. Розово също мисля ще подхожда, но всичко си зависи. И после пусни снимки! Party
Успех! Hug

# 11
  • Мнения: 3 830
тук има някакво клипче, в което уж споменават  тенденциите в грима... дано ти е от полза... иначе като комбинация на мен ми харесва сиво и златисто,опушено, ама не знам как и дали изобщо ще се върже с червеното по роклята...

Значи очната линия е отново актуална, особено цветните. Чудех се защо напоследък срещам толкова много жени с очни линии, знаех си аз Thinking
Мерси  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 447
Сините очи изпъкват много красиво в рамка от опушено матово кафяво. Сивото поглъща цвета, не стои толкова добре. Плюс пастелно телесно червило.
Другият вариант (само ако има хубава бяла кожа) е да акцентираш върху устните със светлочервено, към коралово червило, а очите с минимален грим - спирала, евентуално малко руж, така че ефектът да е от съчетаването на контрасти - тъмна коса, сини очи, червени устни.
П.П. не е задължително гримът да е в цветовете на роклята.

# 13
  • Мнения: 3 782
Дона, имаш ли снимка на този кафяв грим, аз навсякъде чета че на сини очи отива именно такъв грим,но аз ли не подбирам правилния нюанс на кафявото или нещо бъркам.  ThinkingСтоя като подпухнала. Sick
Извинявам се за отклонението.

# 14
  • Мнения: 2 229
По-добре акцентирай върху очите, а за устните - полупрозрачен гланц! Червеното червило състарява.

Общи условия

Активация на акаунт