обувките на бенетон

  • 6 433
  • 27
  •   1
Отговори
Мили майки, имам нужда от съвет!
По магазините са пуснали много сладки обувчици на бенетон, видях ги в скай сити, много ми харесват, но не са ортопедични. Дъщеря ми е на 3 години, може ли да носи такива обувки? Купувате ли вие?
Благодаря предварително!

# 1
Явно щом си гост те бойкотират! Благодаря че сте толкова любезни!!!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Обувките са менте и въобще не са на Бенетон Peace
Дъщеря ти предполагам,че ще носи това,което й купиш.Ако ти харесат ги купуваш и няма проблем,че не са ортопедични.Тя досега само ортопедични ли е носила?

# 3
  • Мнения: 1 058
Ментета са.

# 4
  • софия
  • Мнения: 1 745
кой беше скай сити?този в гео милев ли  newsm78?
ако е този то целия "мол"си ми менте  Wink...
ако искаш Бенетон,по-добре отиди в самия магазин  Peace!
и не се впрягай толкова бързо,де  Peace....

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
в случая мола няма нищо общо с магазина Wink Вносител са Сандик и се предлагат във всички техни магазини

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 745
в случая мола няма нищо общо с магазина Wink Вносител са Сандик и се предлагат във всички техни магазини
сетих се кои магазини са  smile3555!има такъв близо до синагогата .
а на мен и самия мол си ми един такъв  Rolling Eyes...смотан

# 7
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Има хубави модели от естествена кожа и велур.
За момчета и момиченца има голям избор.
Даже вчера взех едни. Peace

# 8
Тук не става въпрос кой магазин е смотан или дали обувките са истински или ментета, какви са тези комплекси мили мами! Въпросът ми беше дали дете на 3 години задължително трябва да носи ортопедични обувки. Мога да си позволя да купя на децата си обувки от където искам, но тези ми хареса като изпълнение и затова се обърнах към вас, защото мислех, че в БГ МАМА наисти има отзивчиви майки.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Съжалявам,ако имаш някакви лични комплекси,не си ги избивай тук.потърси помощ в някой форум за лечение Peace
Хора,които са вечно недоволни будят само съжаление в околните ooooh!

# 10
"Хора,които са вечно недоволни будят само съжаление в околните"
Това за кого се отнася??????????????? Може би някой друг има нужда...



# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Не е сигурно дали са менте тези в магазините на Сандик. Преди Флавия правеха дамски Бенетон. В представителния магазин едни чехли бяха 90лв, а в този на Флавия същите бяха 25лв. На тези на Флавия имаше залепено етикетче с делфинче, което като се махнеше, отдолу си стоеше Бенетонския.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 424
хм, не знаех, че в скай сити са ментета Thinking нали за хиполенд говорите? то май другаде няма там детски обувки.
аз съм купувала само едни на бенетон от магазина им - летни и като ги гледам хич не са ортопедични. но според мен не е болка за умиране, въпреки че дъщеря ми е 1.5 месеца. а за три да не говорим. а, имаме и едни пантофи, но са й големи още. и те май не са ортопедични. newsm78

# 13
  • Мнения: 56
Май е ясно на всички кой от какво има нужда......... Grinning Grinning Grinning

# 14
  • софия
  • Мнения: 1 745
купувай обувките след,като ти харесват.
не мисля,че трябва да са ортопедични.
важно е да са от ест.кожа и да са му удобни на детенцето.

Общи условия

Активация на акаунт