Дайте идеи за меню за кръщене на открито

  • 2 452
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Планирала съм кръщенето в един манастир край София и там има място за хранене. Хич не ми се иска да ходим на ресторант, не по финансови причини, а просто защото не обичам ресторантските изпълнения и изобщо тържества тип сватба. Поканила съм най-близките - около 13 човека и бих искала хубаво да си хапнем на зелено и открито, но без нищо да липсва на трапезата.  chefbowuu За момента съм се спряла на пилета на грил, които да взема от Фантастико, салати и пр., но искам идеи за всичко, което се сетите за хубаво изкарване и хапване  newsm78. Днес ми хрумна да взема и хвърчила за по-големите деца  Joy. За десерт мислех да взема от онези хубави италиански козунаци за Великден, но те пък изчезнаха от магазините  #Cussing out и сегакакво да правя? ooooh! Мога да приготвя и нещо от вкъщи   chef

# 1
  • Мнения: 36
както казва моята госпожица-БАНИЦА МАМО БАНИЦА
Все пак
 newsm10 УСПЕХ В НАЧИНАНИЕТО
И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! newsm19

# 2
  • Мнения: 6 243
Панетоне има целогодишно в Метро. Има и български, които са доста добри, но на много по-поносими цени.

Ние правихме прощъпулник на открито за горе-долу толкова хора. Тъй като имахме барбекю, менюто беше кебапчета, кюфтета и пресен хляб, хапки (шунка, луканка, зелени маслинки, кашкавал), големи купи с череши и ягоди. Имахме и торта. Сервирано беше като на коктейл - всеки си вземаше колкото и каквото иска. Бях приготвила пластмасови чаши и чинийки. За пиене - безалкохолно, сокчета за децата и водка за големите.

# 3
  • Мнения: 245
Верно баница  Peace, а и за пресния хляб - във Фантастико правят страхотни питки - ПРЕСНИ ТОПЛИ. Благодаря за идеите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт