При болест???

  • 1 246
  • 5
  •   1
Отговори
Кажете ми какво правите като се разболее едното, има ли смисъл да го изолирате от здравото?

# 1
  • Мнения: 2 839
Аз до сега не съм ги делила по никакъв повод. Не виждам смисъл, освен ако не е някаква тежка и опасна болест. Ама и като се замисля, не са се заразявали един от друг  newsm78 Само миналото лято ги лепна заедно летния грип с дрискането, ама то кой ли не го лепна - деца, тати, баби, дядовци, абе целия град дрискаше септември месец /само моя стомах се оказа по-здрав от всякакъв вирус  Mr. Green /. Тогава май и двамата се заразиха от баща си, а не един от друг.

# 2
  • Мнения: 113
Ние не се делим.И без това боледуваме заедно / както правим всичко Laughing/ Само един път опитах, но девойката която остана в къщи така се разстрои..... А след наколко дни и другата се разболя, нищо че беше "изолирана".

# 3
  • България-София
  • Мнения: 573
И ние не се делим - няма смисъл. Като правило при нас е единият почва, другия -след него Confused

# 4
Ох, оставих ги заедно, първия ден едната с хрема, на другия ден и двете,, а днеска вече нищо им няма. Май така ще се расте!  Simple Smile
Успокоихте ме, благодаря ви.

# 5
i az sum na sushtoto mnenie. Niama nikav smisul da se razdeliat. Poniakoga samo edinia se razboliava, poniakoga si boleduvame vsichki zaedno, dori i az s tiah Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт