Отговори
  • Мнения: 16
Моля, помогнете.
Имам рестрикции в бюджета /освен субективни и обективни, за съжаление/ и търся за Пепчо /31/2 г./ читав доктор УНГ, който работи с направление. Моля, дайте координати, при положение, че проблема ни е с алергична носна лигавица. Този проблем много се разраства вече трета зима от обстоятелството, че тръгне ли носа на Пепи, всички се нуждаем от лечение.
Предварително БЛАГОДАРЯ за вниманието!

# 1
  • Мнения: 25
Миналата седмица се наложи спешно да помагаме заради болките в ушенцето моя Марти и д-р Френгов от Транспортна болница ми отговори лично по телефона, че таксата му е скочила на 30 лв. Отидох по препоръка на братовчедка ми в спешния кабинет на ИСУЛ и там един млад, усмихнат и много общителен с децата  - доктор Александър Райнов ни помогна.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Специално за лекарите от спешните кабинети в ИСУЛ съм с много лошо мнение. Никога не бих препоръчала точно тях. За мен са некадърници. Налагало ми се е да водя детето няколко пъти там по спешност, попадала съм на различни. Всички са един дол дренки.
Но виж за Френгов с две ръце гласувам. Специалист е няма спор. Той беше човека, който  помогна на детето ми да се оправи.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Дияна съм я водила при д-р Петров от МВР б-ца, работи с касата.

# 4
  • Мнения: 1 209
За жалост сме с опит по УНГ .
С две ръце съм за френгов, въпреки че е платен. останалите ушни в транспортна б-ца също са свестни . консултират се един с друг , което ми хареса.
от исул само лоши пре4атления, особено от детските УНГ и Маджунов, но ако се налага все пак да се опре до тях- доктор Райнов е малка беля. 
ПС: позволявам си да съм по-остра, защото благодарение на Исул, детето ми за 1 месец  направи 3 гнойни отита с пробив от недоизлекуване. оперираха го, но нямам епикриза  и реално не знам нищо за хода на операцията и манипулациите в нея.  Слава Богу без лоши последствия и с огромна благодараност към д-р Френгов.

Общи условия

Активация на акаунт