Съпруги, чиито мъже пътуват 6

  • 58 266
  • 419
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 558
Благодаря на мама_на_фъстъче за новата тема!

Ще я следя и ще се включвам.
Нашият тати ще заминава другия месец.

До сега три пъти му предлагаха кораб, но чакаме да мине абитурентската.
А и той е тук само от три месеца.

# 2
  • Мнения: 675
Здравейте момичета.Чета ви редовно,но все не смея да се включа.
мама_на_фъстъче,новата тема е страхотна.Поздравления.
Нашият тати замина преди два дни.Смяната му е в Busan-Kорея.Снощи беше на хотел.Днес трябва да пристигне кораба в пристанището.Чакам го да ми пише или да ми се обади,дали вече се е качил на кораба.
Много ни е мъчно на мен и децата,но няма как.

# 3
  • Мнения: 1 558
Кураж valivana!  Hug

Първите дни са много трудни,
после щеш-не щеш - влизаш в ритъм.

Лек и спокоен рейс на вашия тати!

# 4
  • Мнения: 675
Благодаря ти Dobitu.
Наистина в начало е доста трудно,но гледам по-бързо да влизам в ритъм,че всичко вече мен чака.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 552
Поздравления за Мама на фъстъче за новата тема! Страхотна е!

Много сили и кураж на valivana! Отначало е много тъпо без тати,но бързо се свиква. И аз съм от скоро самичка точно 1 м.
 
Днес съм във вихъра на пролетното почистване. Само чаках да напече и да метна къщата. Прозорци,пердета ,килими, пътеки направо съм разглобена.Току що пратих малките при баба/сега се върна от село/ и каката да играе на вън и седнах за 1 кафе пред компа, малко да си почина и продължавам напред с прахосмучене и миене и бърсане на прах. Постилането утре като всичко изсъхне.
Като оправя къщата тръгвам по разходки. Другата неделя съм на абитуриентска, следващата е 1 юни с дечицата на разходка с почерпка. На 7 юни е "Аспарухово пее и танцува" тогава съм на гости при мама на разходка в Аспаруховския парк да гледаме концерта. После пък идва на близнаците рождения ден и на техни приятелчета. Просто само купони се задават.
Така лекуваме самотата като го няма тати.

# 6
  • Мнения: 239
Да се запиша да не ви изгубя Hug.Както писах,и нашия татко от два дена го няма и в къщи е пълен хаус.

 Мама на фъстъче,темичката ни е супер!Благодаря!

# 7
  • Мнения: 113
Да се включа и аз.Нашия татко замина преди месец.Е по закона на Мърфи станаха проблемите.Големия син се разболя."Юношески артрит".Сега се започва-лекари,лекарства и проблеми да ги пие.Чакам с нетърпение другия месец да слезе баща им и да отидем на почивка.Ако стане,че миналата година се провали.Днес и аз като Илиева се развихрих.Само че децата бяха тук,строих ги да си приберат стаята.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 447
Хайде и аз да се запиша в новата ни темичка   bouquet
Утре пак сме по туристически агенции,дано вече изберем хотел  Wink

# 9
  • Мнения: 74

Добро утрооооо  Wink
Новата тема е страхотна, поздравления за старанието   bouquet ... също така добре дошли на всички нови момичета!!!
Аз си имам мъж от миналата седмица, днес ми е първи ден на работа и още не мога да се съвзема. Знаете как е - обикаляне по роднини и т.н., убихме се от път, но най-важното е, че сме заедно!
Спорна седница и хубав ден на всички!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 441
Мама на фъстъче,   bouquet за темичката.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 552
Данче, честито ти завърнал се мъж! Зарязвайте всичко и се отдавайте един на друг!
Ще стискам палци!

До оправих си къщата и от вчера съм с мускулна треска, направо я взех на акорд!

Днес бях на родителска среща на каката. Госпожата по народно пеене е майка на Елица Тодорова и в сряда са на нейния концерт. За учениците на майка си е отпуснала безплатни билети.

# 12
  • Мнения: 410
 Роди, нали писа 4е вашия татко е на изпит на втори юни ( и моят мъж също). Ще успее ли да се върне до тогава?

# 13
  • Мнения: 239
Не таткото,а баткото Laughing.Големия ми син ще има приемен изпит на втори юни в хуманитарната-да стискате палци.А малкия тогава е рожденник.
Нашия татко преди няколко дена замина на рейс и ще се върне края на август.
А,какъв изпит има твоя мъж,Гале?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 447
Не таткото,а баткото   Laughing
Joy

Ние се отказахме от почивката в Мармарис и резервирахме тук в бг за Боженци,на един спа център за 15 юни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт