имали ли сте такъв проблем помощ

  • 848
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Здравейте момичета не знам какво да правя и реших да ви се оплача на вас извинявайте че пиша без препинателни знаци но дано ме разберете защото госпожицата плаче и трябва де я люлея до като пиша та оплакването е следното покрай грижите за малката нямах време да се храня и когато се качих на кантара видях с учудване че съм свалила двадесет килограма за три месеца това добре  #Crazy но снощи оставих бебка на майка ми и реших да се нахраня като бял човек но какво стана ако знаете като започна едно повръщане  Sick след ядене и аз се изплаших защото повярвайте ми преди това съм яла когато имам време и то по една вафла или по една чаша таратор а по някога и нищо само вода знам че ще се питате защо но ще ви кажа че си мисля че ако аз не се грижа за бебето  друг не може да се справи по добре от мен и ето до каде стигнах днес на обяд пак същото ядене и после  Sick всичко обратно да ви кажа страхувам се да не би организма ми да отхвърля храната имали ли сте такъв проблем помогнете и още веднъж ме извинете за начина на писане  Praynig приятен ден   bouquet

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Уф не си единствената Tired
И аз в момента съм по-слаба от колкото преди да забременея. Дрехите от по-миналото лято са ми големи Sad
То от скитня нямам време за ядене. Добре, че мъжа ми ми носи закуска сутрин, та задължително хапвам.
Вчера ядох 3 пъти и имах чувството, че ще се пръсна.
Стомаха се свива и ......доста е трудно да ядеш по много после.
Гледай винаги да имаш нещо за хапване (солети, бисквити.....)

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А, забременях 45-46кг, сега съм едва 42кг Crazy

# 3
  • Мнения: 236
Аз не съм имала такъв проблем, но бих те посъветвала да започнеш да се "захранваш" постепенно - с нещо лекичко - салатка, ориз...в малки количества. И да отидеш на лекар възможно най-скоро. Дори и да няма нищо притеснително, е хубаво да те прегледат щом си била на такъв "режим" 3 месеца. А колкото до бебето - давай я на някой друг - таткото, бабата, от време на време. И ти си човек, и ти трябва да си починеш. И аз бях като теб, малката ми беше все в ръцете. Но аз ядях редовно. То и сега е така Laughing, научих се да ям с лявата ръка Simple Smile

# 4
  • Мнения: 197
Аз не съм имала такъв проблем, но бих те посъветвала да започнеш да се "захранваш" постепенно - с нещо лекичко - салатка, ориз...в малки количества. И да отидеш на лекар възможно най-скоро. Дори и да няма нищо притеснително, е хубаво да те прегледат щом си била на такъв "режим" 3 месеца. А колкото до бебето - давай я на някой друг - таткото, бабата, от време на време. И ти си човек, и ти трябва да си починеш. И аз бях като теб, малката ми беше все в ръцете. Но аз ядях редовно. То и сега е така Laughing, научих се да ям с лявата ръка Simple Smile
ами да ама таткото е все някъде командирован а бабата вчера се прибра за малко и поле пак на работа а дядото на мъжа ми баща е много стар и не мога да му имам толкова доверие та той спи повече и от нея тя ако спеше като него ехеееееее

# 5
  • Мнения: 1 336
Горката .....   bouquet Оставяй детето на някой и се храни със супи, пий натурални сокове.
То и за детенцето не е добре да има недохранена майка, макар че имам подозрения че и аз ще съм същата като тебе ......  Laughing няма да давам на никой друг да го гледа и ще се залепя за него, но мисля че не е много полезно - нито за тебе, нито за бебка.

# 6
  • Мнения: 4 343
аз мисля че стомахът ти се е свил.Започни с по маки количества и нещо не дразнещо - супички.
Задължително се консултирай и с лекар

# 7
Недей така Naughty, ще си докараш нещо по-лошо като не ядеш. За две, три хапки все ще намериш време, др. момичета са ти казали, внимавай какво ядеш, започни със супи, сокове, остави сухата храна. Хубаво че само ти можеш да гледаш добре малката, ама ако се разболееш Naughty, пази се

# 8
  • София
  • Мнения: 39 717
И аз мисля, че трябва да започнеш да се захранваш по малко, хапвай често, по малко.
И се консултирай с лекар.

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
консултирай се с добър лекар Peace

# 10
  • Мнения: 1 062
Консултирай се с лекар и започни да приемаш по малко храна на кратки интервали. През 2-3 часа по нещо леко, за да отвикне стомаха ти да стои празен и да не отхвърля храната. Хапни една филийка с масло и чай. След 2 часа една ябълка. След 2 часа половин порция супа. След 2 часа един морков. И така. Навивай си алармата на телефона примерно, защото нямаш навика и го имай като неотложно задължение. Така постепенно ще влезеш в ритъм и ще увеличиш интервалите и количеството докато достигнеш поне три основни хранения за деня.

# 11
  • Мнения: 288
То, самия процес повръщане е отхвърляне на храната, а причините могат да са не 1 или 2. Например при теб, както е, яла си малко в продължение на месеци и изведнъж хапваш повече и на него му идва в повече (логично). Той с месеци е търпял лишения и изведнъж го стресирваш с повечко. Както другите казаха - постепенно и бавно, по малко се захранвай и ако продължава така - лекар. 

# 12
  • Мнения: 518
Яж колкото се може по-често, когато имаш време и леки храни, ябълки и др. плодове, солетки, такива неща. Идеята е да не ти е празен стомаха, но да не е и прекалено пълен. Мисля, че леко полеко ще се оправиш. newsm10

# 13
Странни работи чета, в интерес на истината точно в момента една приятелка е със същия проблем, казах го на нея , казвам го и на теб. В такъв случай ти трябват поне 2 дена за да можеш да започнеш да се храниш нормално без да се притесняваш че ще повърнеш/а най-вероятно и от няколко дена не си ходила до WC Simple Smile/Не яж домати ,зеленчуци като цяло, в съзнанието ми изниква марулята само и магданоза - полезни са за стомаха,плодовете също ги избягвай. Започни с малък/среден шоколад. Него няма да повърнеш, богат на въглехидрати, трябва ти енергия и мазнини в момента/имат основна и важна роля за човешкият организъм/. Има пресни млека с различни вкусове. После си направи принцеси /със сирене е моят съвет/ , 1-2 и караш на такива неща цял ден, а на другия опитваш супички,варени картофи,може да пробваш вече с плод тип /ябълка,лимон/. Също ако имаш протеин може да го приемаш 4 пъти на ден по 30 гр. докато влезеш "във форма". Дръж ни в течение. Успех!

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Най -добре се консултирай с лекар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт