везни и телец

  • 5 418
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Я ми кажете нещо за тази комбинация. Много ми е интересно някои да сподели опит и да каже как са отношенията между телец и везна?
 Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 08:19 от tania3577

# 1
  • София
  • Мнения: 3 359
Аз съм Везни и много обичам теленца.
Разбираме се прекрасно, споделяме любовта към лукса, отличната храна, спокойствието и хармонията, изобщо от мен получаваш препоръка с две ръце за бъдещето на комбинацията от астрологична гледна точка.

# 2
  • Мнения: 581
 Аз съм Телец и взаимоотношенията ми с хората не зависят от зодиите.Важното е да ми се угажда и да става винаги моето. Grinning

# 3
  • Мнения: 70
Аз съм Телец и взаимоотношенията ми с хората не зависят от зодиите.Важното е да ми се угажда и да става винаги моето. Grinning
типична телка(не знам на телеца женския род) си значи Hug Laughing

# 4
  • Мнения: 4 465
Аз зодия "ведна" не знам. Ако можеш си оправи заглавието, че ще те пуснат в "Пръвопистните консултаций" в Клюкарника.
Извинявай - не се заяждам, но просто е в заглавието на темата и се набива на очи.

# 5
  • Мнения: 1 731
Аз зодия "ведна" не знам. Ако можеш си оправи заглавието, че ще те пуснат в "Пръвопистните консултаций" в Клюкарника.
Извинявай - не се заяждам, но просто е в заглавието на темата и се набива на очи.

 Peace

# 6
  • Мнения: 384
Моят приятел е телец и много ме слушка Peace

# 7
  • Мнения: 378
Аз съм телец и много се разбирам с везните Peace

# 8
  • Мнения: 750
Е,нЕма такава тема! Crazy

# 9
  • Мнения: 878
абе сгрешило момичето случва се ,като пишеш бързо е нормално...еййй все да се заядете
Аз съм Телец ,а съпругът ми е Везни ...много добра комбинация сме ,като изключим моята педантичност и чистофайност и неговият небрежен писюрлък  Laughing
Ама това да ни е кусура.Иначе никакви оплаквания нямам,слушка ме  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 70
Аз от бързане съм написала ведниPeace

# 11
  • Мнения: 822
Вижте нещо интересно по темата

http://astrollusion.free.bg/

# 12
  • София
  • Мнения: 56
Аз зодия "ведна" не знам. Ако можеш си оправи заглавието, че ще те пуснат в "Пръвопистните консултаций" в Клюкарника.
Извинявай - не се заяждам, но просто е в заглавието на темата и се набива на очи.

 Peace права си ама и ти си оправи "ПрЪвописТните консултациЙ", не го е написала нарочно така

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
А за близнаци и телец какво казват? Някъде бях чела, че бракът бил неуспешен

# 14
  • Мнения: 5 539
За везни и телец имаше тема, аз лично съм писала по нея, понеже майка ми и баща ми са такава комбинация, а и на една приятелка родителите също.
Ето я темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276429.0;all
Явно тази комбинация е много популярна, щом два пъти се пуска тема точно за нея.

А сега кажете за комбинацията стрелец-телец; който ми познае, ще го черпя виртуално, където го хвана по темите

Общи условия

Активация на акаунт