Ахилоелонгация

  • 1 670
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте..Нова съм в този форум..На 13 години съм...От скоро получих болки в глезена и в колената...Решихме да посетим ортопед....Първо в Бургас..Не помня името на доктора..Беше в клиника "Life"...Доктора каза,че съм близо до Дюстабана  и ми препоръча да нося стелки и ортопедични обувки...Взеха ми стелки..Но проблема продължаваше..И решихме да отидем в Горна Баня в клиниката по ортопедия "Ортомед" при проф. Владимиров..Чакахме доста време..Възмутена съм от неговото държание..Държа се с нас като говеда..Не спря да вика и да ни се кара..Накрая каза,че това което е казал доктора в Бургас не е вярно и че имам късо ахилесово сухожилие и трябва да ми се направи операция на двата крака...За нас това беше като гръм от ясно небе..Ако може някой да ми каже нещо повече за късото ахилесово сухожилие  newsm78

 newsm17 МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!!!!  newsm17

# 1
 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm45 Моля ви..Отговорете де..

# 2
  • Мнения: 2 543
Здрaвей, baby_rlz!
Предполагам, че просто няма хора с подобен опит, затова не ти отговарят. Освен да ти пожелая успех и да нямаш повече неприятни преживявания с лекарите, и аз не мога да ти помогна с нищо... Дано все пак се намери някой, който да има информация по темата. Успех!

# 3
Благодаря много ... Но мисля 4е вече намерих решениЕ!  newsm68 newsm10

# 4
Здравей , не е зле да се консултираш и със специалисти във Дианабад , казват ,че са добри отностно сухожилия

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Не зная какво е решението ти, но непременно се консултирай с още някой. Самата операция е лека, но прекарваш поне месец в гипс след това.

# 6
Благодаря много за коментарите..Но аз ходих и при други лекари.. и се оказа,че въобще не е късо ахилесово сухожилие..ами има проблем със ставите(били по-разтегнати),но лекарите казахa 4е няма нужда от операция и,че всичко може да се оправи с по-малко натоварване,упражнения и рехабилитация Simple Smile Благодаря иначе за съветите ви  Hug Благодаря и чаоо

Общи условия

Активация на акаунт