Най-безумно похарчените пари

  • 5 936
  • 93
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Кой свой разход бихте определили като безумен? Всички имаме такива - да споделим, та да ни олекне!

Аз, например, в пристъп на кърмаческо умопомрачение, поръчах медалион с муцунката на малкото (тогава) бебе. Сега дори не го знам къде е, че да ми остане тази утеха, да каже нявга детето: ето ме като бебе!

# 1
  • Мнения: 2 448
Може и да съм купила нещо безумно покрай детето, но щом не съм го запомнила няма да е било толкова фрапиращо.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Мисли, pasinet ,мисли!

# 3
  • Мнения: 2 401
Уффф, много готина тема, ама сега не мога да се сетя, ще се включа обаче по-късно.

# 4
  • Мнения: 720
Роклята за втората вечер след бала ми.
6г. по-късно, още се чудя защо дадох толкова пари, за нещо съвсем ненужно.  ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 058
За някоя дреха или обувки дълбоко в гардероба би могло да се каже , че е безумно. Ама поука не си взимам.

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Освен чантите, напоследък се сещам за една глупост, дето не ползвам-уред за вакуумиране. Ама ми звучеше много хитро като го купувах  ooooh!

За големи работи нямам безумности.

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 3 099

Електронно залитане ли се наблюдава в психологическият ти профил?  Mr. Green

Сериозно: имам двама приятели, при които джаджата сработи.

# 9
  • Мнения: 1 212
Да , хубавка тема .... накара ме тази вечер да се усмихна  Grinning
Още преди да прочета за залитането на авторката   Wink ..... започнах да изброявам на ум хилядите бебешки и детски екстри от които не съм намерила за необходимо да се лиша  Mr. Green
Пресен пример от тази вечер :
На синът ми каучуковата биберона за шишето с мляко "тотално сдала багажа" ....
Вадя цяла достойна колекция за мини маркет от нови такива / които не му пасват , обаче  Crossing Arms/ ...
И накрая опирам до друга такава колекция от употребявани   .... прибрани ... и аз незнам защо  Rolling Eyes
Та така .... бягам в Майки - бъдещи и настоящи   .... докато не ме е подгонил някой  Wink
Айде  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 5 710
Не знам дали знаете, коя е Betty Boop. http://www.bettyboop.com
Купих нещо като кутийка с Бети,  в която се слага кутия  с цигари ( не табакера, а направо пакета се слага вътре и има една закопчалчица много хитра ми се стори...) Както и да е, аз не пуша, но заради тази кутийка купих и цигари, и запалка.

# 11
  • Мнения: 251
Ха ха , бясна тема. Ами сега се сещам за едно безумно похарчване на пари. Решихме с моя да си направим подарък за годишнината от сватбата, миналата година. Харесахме си плазмен телевизор  за стена JVC 50" инча.
Беше безумно скъп, но ние бяхме безумно полудяли да го имаме. Купихме го! След 3 дена той беше на промоция в един друг магазин, и цената му беше с 50% по-ниска!!! Идеше ни  да си изгризем ноктите на краката...  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 386
Ей затова обичам ретърн полиси-то в Америка, почти не може да ти се случи такова нещо..

Ивон, не действа, бре. Дърпаш, дърпаш...и пак ти се пуши. Накрая пак палиш и си се задръстил с никотин. Освен това мирише и не става за офис/самолет и т.н. А и цената..  Crazy

# 13
  • Мнения: 6 607
Стол за хранене на малкия за около 400лв.
Не сме използвали нито една от функциите му ,които го оскъпяват .
За себе си харча винаги разумно/даже прекалено/

10¢'s cafè&lounge за сега печелиш. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 251
10¢'s cafè&lounge, ти сега заради тази кутийка няма да пропушиш, нали?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт