Раждане в Сливен

  • 5 267
  • 23
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 260
Здравейте момичета,
Въпроса ми е до  мамите родили в Сливен - секцио.
Препоръчайте ми моля някой наистина добър лекар за секцио  в Окръжната болница.
  bouquet

# 1
  • Мнения: 523
Ами по - добре е да провериш в отчетните по градове . Там ще ти помогнат с повече информация . Или поне така си мисля аз !

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Д-р Пашева PeaceРаждах нормално,но тя прави и секцио.Невреятно внимателна и спокойна.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 260
Д-р Пашева PeaceРаждах нормално,но тя прави и секцио.Невреятно внимателна и спокойна.
Благодаря Simple Smile

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Виж в Здравния справочник  Peace

# 5
  • Мнения: 422
препоръчвам ти , др.Марчева или др.Йорданов в Ева ! , аз родих при Марчева нормално, и съм супер доволна, но доста добри орзиви чувам и за секцио,,,,,, от тези доктори , успех !  Hug

# 6
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Бих ти препоръчала д-р Здравко Пенков.Работи в частната болница на д-р Пенков(съвпадение в имената).Болницата работи със здравната каса.Аз раждах нормално при него,но зълва ми ражда преди 4г секцио при него.Много сме доволни и двете от този лекар.Леко раждане и здраво бебче на края.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 260
Благодаря ви момичета. Ориентирах се към д-р Пашева в държавната клиника.Simple Smile

# 8
  • Мнения: 14
Aз родих във Евата септември месец. Grinning
Там всички са просто страхотни Hug Hug Hug
Препорачвам ви я... Peace

# 9
  • Мнения: 26
d-r MIHAILOVA, glaven zavejda6t v tazi bolnica,az rodih c-section tam kraq na 2007,dovolna sam

# 10
Д-р Пенков или д-р Кънева мога да препоръчам.. Много внимавайте с "прехвалените" специалисти от Окръжна болница...май там са останали хора без особени други перспективи (разбира се има и изключения като д-р Михайлова например, но не са много)

# 11
Здравей, д-р Соня Михаилова знае със сигурност какво прави! Според мен си разбира много добре от работата. Аз съм щастлива, че имено тя ми прави секциото, защото се оказа,че имам
друг серизен здравословен проблем, за който никой от моите близки и аз не подозирахме.Според мен едно раждане в часта клиника в България в малък град като Сливен крие големи рискове, още повече че става въпрос за секцио.Ако не дай си боже нещо се случи при раждането с бебето или то има някакъв проблем, те го карат от частната болница до Окръжната, но майката остава в частната болница,поне такава е практиката в Сливен. Освн това повечето бебета се раждат с жълтеница, в държавната болница в Сливен е втория в България специален кувьоз за бебета с този проблем другия такъв е в Майчин дом в София.Това също е важно.
Успех! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 43
Здравейте момичета Simple Smile

Ходила ли е някоя от вас на триизмерен ехограф тук в Сливен. Къде има такъв и колко струва, при кой лекар е?
Моят бебо е малко срамежлив и се крие не си показва пола (в 6 месец съм) и бих искала да го видим на 3D и за да се успокоя да няма някакви аномалии и за да го видим момче или момиче е.

 newsm30

# 13
  • BG
  • Мнения: 1 900
Искам да добавя нещо.Една позната на 2 септември роди секцио и бебето е мъртво в окръжна болница.А до последния момент щеше да рацда нормално и всичко беше наред.Подробности все още незнам.Тя е още в болницата и не била добре.Казват че било лекарска грешка,но нищо незнам.Горката всичко си беше накупила и накрая ............. PraynigПри  д-р Пашева се случва.

# 14
  • Мнения: 45
vivi_an, честно казано, не смятам, че е редно да стряскаш така бъдещите майки. смятам, че и без подобни откровения си имаме достатъчно страхове

Общи условия

Активация на акаунт