77ма немска тема

  • 15 698
  • 282
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
 
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 

 Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:

 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel
, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu

Да добавя за новите и/или пропуснатите в по-горния списък мами - ако искате да ви добавя драснете ми едно ЛС Hug

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 10:21 от surfline

# 1
  • Мнения: 7 605
Lale, да са ти живи и zдрави де4ицата  Hug Желая ви много zдраве и zдрави нерви  Wink

# 2
  • Мнения: 911
Лале, честито!!! Да са много ящни, спящи и весели.
На мен zаглавието ми харесва точно такова, каквото е.

# 3
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Ехее, че сте бързи бе Laughing

# 4
  • Мнения: 3 521
Аз да се оплача - в събота в 23.50 ТВто каза так и къц - не успях да видя как Томас стана СС. Мамка им и кабелджии #2gunfire

Дребната ме побърква - влезе в някаква фаза на сънищата и през нощта се буди за какви ли не глупости. Снощи в 3 ч. ходихме да гледаме дали не са откраднали Schaukel-Pferd-а пред блока. Как се оправяте с тия кошмари като сме на вълна сън?
За протокола моята си ляга в 20 ч. става в 6.30, играе си сама до 7.30-8ч., когато ставам аз, закусваме, следващото спане е между 13-и 14 ч. и продължава 2 часа. С такъв режим е откакто стана на  годинка.

# 5
  • Мнения: 707
Лале,
честита радост   bouquet! Да са ти живи и здрави, да спинкат и папкат  Grinning!

Перле,
дано мине бързо!

Сърфи,
съчувствам! Съвети нямам, че моята тепърва ще ми ги сервира, но ще чета твоите, за да се подготвям  ooooh!.

# 6
  • Мнения: 2 567
Лаленце, да са ви живи и здрави децата! Hug
Перла, слагай студени зелеви листа напрекъснато в сутиена. Компреси от кварк също помагат. Оправяй се бързо!
Диана спи вечер от 21ч до 9-10 сутринта. Откарвала е и до 14 часа  Wink На обяд вече не. Сестра й за сметка на това хич я няма в спането.  Confused

# 7
  • Мнения: 293
Лале,  да са ти живи и здрави бебоците!   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 584
Lale, честито! Да са живи и здрави!

Приятелка се губи - може да е в болницата вече. Чакаме и оттам новини Wink

Аз в четвъртък заминавам на кратка почивка - стискайте палци да не се наложи да раждам в Инсбрук  Wink

Сърфи, и при нас няма още кошмари - не мога да помогна Sad Моята май сънува само манджа - сутринта 30мин се опитвах да обясня защо не мога да й дам гъбки и грах за закуска Crazy Crazy

# 9
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Сърфи, добре дошла в моя отбор. Моя сънува от около 2 месеца всякакви глупости и нощем ни вика по тревога ту единия, ту другия. Снощи изгони баща си от леглото, защото искаше да спи с мен. Бълнува - за намерени боклуци, за мазда - сънува рекламата и още хиляди подобни. Сега са най-впечатлителни и попиват абсолютно всичко. Надявам се на това, че е само период и ще отмине. Иначе ще полудея тихо с него Crossing Arms
Между другото му се засилиха тези сънища откакто тръгна на градина. Предполагам има някаква връзка с емоциите там.

# 10
  • Мнения: 11 306
Сърфи, вие сте добре. Моят се буди посред нощ с вик, следва кански рев, ходене до пиш и после дълго гушене без да се събуди изцяло. Има моменти това се повтаря всяка вечер. После следва дълга пауза и пак наново.
За мен лично преживяват насън неща, които са ги впечатлили особено много през деня. Тепърва ще става интересно с вас Crazy
Лаленце, честито!  bouquet

# 11
  • Мнения: 9 052
Сърфи би трябвало да отмине. виж да не и е zадушно в стаята?
Гея , като му пускаш ТВ с реклами ... пусни му някое детско леко филмче на ДВД и може да не се стресне толкова .
Аz едвам се събудих, това време ме раzбива.

# 12
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Жабо, ние гледаме всякакви детски. Той сънува например Кайю, Телетъбисите. Просто явно някои неща му правят повече впечатление.

# 13
  • Мнения: 3 521
Значи викате да не се шашкам...Ама е тъпо в 3 през нощта да обикаляш по пижама и да надзираваш кончетата на площадката. Дано отмине по-бързо Crazy.

# 14
  • Мнения: 2 567
Не се шашкай  Wink Малките развиват въображението си по-бързо от разума. Може да се е стресирала през деня или да е преживяла нещо ново.

Общи условия

Активация на акаунт