За формата и материята на бибероните за хранене

  • 1 762
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Здравейте. С първото си дете използвах през цялото време ортопедични (сплескани), силиконови биберони за шишетата и бях много доволна.  Сега с второто детенце, обаче нещата с тия биберони като че ли не се получават. Яденето върви твърде бавно и е изморително за бебенцето. Само да вметна, че ползвам ортопедичните биберони на Camera, защото тази форма била ''по-полезна''. Пробвах кръгъл силиконов биберон на Авент и нещата бяха песен. Млякото беше изядено за 10-15 минути, докато със сплесканите биберони се храним около 40-50 минути. Интересувам се какви биберони ползвате или сте ползвали за вашите дечица.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Ползвам шишетата и бибероните на д-р Браун- be free. Кръгли, обикновени, силиконови. Дъщеря ми не е имала трудности със храненето.

Използвай бибероните, които са по-удобни на бебето.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 185
Ползвам авент и няма проблем с храненето, с каучуковите биберони на чико не се получава, много се дави. С ролята на формата и полезността не съм запозната!

# 3
  • Мнения: X
Единствено биберона -залъгалка е ортопедичен и силиконов , другите на шишетата са обикновени.

# 4
  • Мнения: 112
ние ползваме авент и нямаме проблеми.

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Кръгли, обикновенни, силиконови.
С ортопедичните си беше жива мъка Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
Просто бибите на камера (за разлика от шишетата) за нищо не стават. Ортопедичните силиконови биби на нук са чудесни. Вярно, бая по - скъпички, но пък на практика не идва нужда да ги сменяш изобщо - нито омекват, нито се смачкват при ядене (което е причината да се мъчи детето ти - те залепват и няма от къде да тече млякото). Също много добри (до 6  месеца, уви, оказа се, че няма за голееми усти) са бибите на нуби.

каучуковите са отвратителни, размекват се, гнус.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Кръгли, обикновенни, силиконови.


Peace и ние сме с такива на Чико

# 8
  • Мнения: 4 451
С голямата дъщеря ползвах ортопедичен силиконов биберон (но аз я кърмих дълго, а тези ми вършеха добра работа за водичката). Малката обаче беше на АМ и ползвахме кръгли, силиконови биберони на Авент. Много съм доволна.

# 9
  • Мнения: 2 641
и двете ми деца са яли или ядат само с каучукови биберони на Чико и стъклени шишета. когато бибите умекнат се сменят с нови, не са вечни. аз ги подменям на месец или месец и половина както дойде. плюса е че не са токсични ни бибите ми ни шишетата за разлика от пластмасите и силикона. а и бебетата ми се хранят много добре с тях  Peace

# 10
  • Мнения: 2 100
Яде от ортопедичните на НУК и си смучи ортопедични залъгалки - всичко от силикон. Така му е удобно. За кръгли не ще и да чуе  Laughing

# 11
  • Мнения: 729
Кръгли, обикновенни, силиконови.


Peace и ние сме с такива на Чико
  Peace И ние.

# 12
  • Мнения: 391
Кръгли силиконови на Авент. Никога не съм ползвалла ортопедични освен за залъгалката. Не съм имала проблеми.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 693
Ползвам шишетата и бибероните на д-р Браун- be free и Авент- Кръгли, обикновени, силиконови!
Опитах да давам разни други но той не ги искаше!
Тези дни се сетих,че имам едно шише НУК и реших да го ползвам за сокчета... да ама не и него не иска Crazy

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ползвам шишетата и бибероните на д-р Браун- be free и Авент- Кръгли, обикновени, силиконови!
и аз ползвах тях и бях много доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт