търся невролог

  • 730
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
моля,помогнете ми кажете ми добър невролог или доктор който се занимава специално с фонтанелите в София Sad

Последна редакция: чт, 02 юни 2005, 00:10 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 2 896
Др. Иван Литвиненко
МЦ "Детско здраве"
ул.Ами Буе 27
тел.9524297 (там преглежда само в четвъртък иначе всеки ден в педиатрията към ВМА, но има много хора и се чака...)

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
дай инфо за какъв проблем
имам нещо в предвид но не знам дали на вас ще ви свърши работа
виж в "деца с увреждания" за "микророцефалия" май - някъде там обсъждаха проблеми с черепа - ако става дума за ранно срастване
а майй другото беше "хидроцефалия" - можеш ако преценвиш да пуснеш тема и там - но конкретизирай въпроса си - да се знае за какво става дума!

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Литвиненко е по принцип добър ама май с друг уклон - не фонтанела
там може да се наложи и други специалисти май да ви гледат

# 4
# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Милка, копирам ти дословно от една друга тема, мисля, че ще ти свърши работа и на теб:
-----------------------
  Препоръчвам ти доц.Божинова - тя е завеждащ Детска неврологична клиника.
  Телефонът на клиниката е 02/970 23 00 това е централа, искаш да те свържат с доц.Божинова.
  Обади се по - рано, обясни, че не сте от София, за да си уговориш час! Хубавото е, че тя познава много други специалисти в София и те насочва директно, ако има нужда.
--------------------------
  Успех!

  Както и в другия форум ти писах, преждевременно затварящата се фонтанела и по - малка обиколка на главичката, не значи на всяка цена микроцефалия. За растежа на главичката е важна не толкова фонтанелата, колкото състоянието на черепните шевове. Те трябва да са отворени.
 

# 6
Ние сме от Русе нашето бебче вече е на четири месеца . Когато беше на месец и половина забелязахме че лявата част на лицето е по навътре (асиметрия) ,започнахме ходене по лекари Направиха му преглед на очните дъна , проверка на реакциите. Всичко дотук беше нормално Направиха му ренгенова снимка и откриха освен асиметрията в черепа и срастване на шевовете .Но в Русе не успяхме да открием специалист който да ни разясни този проблем . Всеки казва проблем има но кой може да помогне никой не знае. Насочиха ни към професор Бусарски завеждащ неврохирургия в Александровска болница , там му направиха скенер и ни казаха че всичко е нормално и че трябвало да го наблюдаваме , но как и при кого остана без отговор.На скенера се установи че няма мозъчни увреждания .Но проблемът си стои асиметрията си остава , и незнаем нищо за всичко което ни предстои . Търсим специалист който да ни разясни това състояние на детето кокво да наблюдаваме ,от какво да се притесняваме , и има ли лечение !!!!                         
МОЛЯ ВИ АКО НЯКОЙ ИМА ИНФОРМАЦИЯ ЗА СПЕЦИАЛИСТИ ИЛИ Е ЗАПОЗНАТ С НЕЩО ПОДОБНО ДА НИ ОТГОВОРИ !!!. БЛАГОДАРИМ .

Общи условия

Активация на акаунт