програма за подредба на плочки в баня

  • 45 800
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
знае ли някой програма за дизайн на баня като по-точно ме интересува подреждането на самите плочки

# 1
  • Мнения: 72
Първо се извинявам за повдигането на стара тема, но това е въпрос, който вълнуваше и мен, а предполагам и много други, разглеждащи този подфорум. Доста разглеждах из нета за програма, с която може да подредя плочките така, както ги искам и същевременно да не е прекалено сложна. Най-сетне открих една, с която се получава що-годе добре. Програмата е на roca, можете да я изтеглите оттук  http://www.roca.es/index.htm , в секция downloads. Това са първите ми опити с програмата, не е кой-знае какво, но поне може да се види за какво говоря /пиша  Wink /. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294523&pid=8175483

# 2
  • Мнения: 183
Аз два каталога виждам за теглене в PDF.
Програма няма.

# 3
  • Мнения: 206
И аз не виждам  newsm78

# 4
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
И аз не виждам.   naranja ако може качи я някъде тая програма и дай линк! Praynig

# 5
  • Мнения: 187
Първо трябва да изберете Other contries и след това Downloads

# 6
  • Мнения: 2 388
http://www.roca.es/contents/menus/menu_san_sp/aplicaciones/dibanet.htm

Мисля, че става въпрос за тези програми - Дибанет.
Преди съм ги теглила и инсталирала. По погрешка ги изтрих.
Скоро пак ги дръпнах, обаче не ми се инсталират.
Ако някой се справи, ще го помоля за ЛС с малко обяснения.
Ще черпя една боза, обещавам. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 183
Палавата, коя от тези 4 програми, ако знаеш е за въпросните плочки?
Аз ще пробвам да я инсталирам, и ще кажа ако става.
Или и 4-те ми трябват...?

# 8
  • Мнения: 4 509
Аз инсталирах тази, която е "Design your bathroom" или нещо такова, обаче сега не мога да работя с нея. Не знам как да задам размерите на банята. Confused

# 9
  • Мнения: 2 388
Vasilina, просто казано дръпни зеленото или оранжевото квадратче. И двете са с една и съща цел, ама оранжевата има повече екстри.
Момичето по-горе, което е писало е дало линк към зелената, само че предна версия.
Дръпнах и от нейния линк. Инсталирам, дава ми пълна инсталация. Обаче след това не ми се отваря прозорец, в който вече се "твори" банята.
Преди ставаше, даже съм се заигравала. Нямам обяснение, честно казано. Thinking
Пробвай и ти и чакам отзиви.

# 10
  • Мнения: 2 388
Аз инсталирах тази, която е "Design your bathroom" или нещо такова, обаче сега не мога да работя с нея. Не знам как да задам размерите на банята. Confused

"Зелената" значи. Защо при мен не се получава незнам. Close
Помня, че с кликане се правеха комини и различна форма на стаята.
Анту ще искам помощ май от теб. Flutter

# 11
  • Мнения: 4 509
Аз дръпнах зеленото квадратче. Инсталира се нормално, по каналния ред, отваря ми работен прозорец, но има зададена баня 2.50 х 2.00 метра май, а може да се променя само с влачене. Така пък става много трудно. Аз искам да си задам мои си размери, както room arranger-a едно време.
А, писала си преди мен. Ами така е- всичко нормално, както се инсталира програма. Като се изтегли файлът, кликваш върху него, после следваш некст, некст, некст и т.н. и после си я отваряш откъдето си я сложила. На мен не ми излезе икона на десктопа (поне не виждам) и трябваше да си я търся. По дефолт я слага в С:, аз зададох да я сложи в D:. После си я отваряш. Нямах проблеми с това, просто самата програма не е много добре направена май.  Confused
Ако се включи момичето, дето я пусна тук, да каже как я е оразмерила, ще бъде супер.  Peace

# 12
  • Мнения: 2 388
Анту, направих точно така, както и направих предния път ( тогава се отвори обаче ).
Сега кликам некст, некст, накрая - финиш. Инсталирана е, обаче не се отваря. Кликам пак на програмата и пак почва да се инсталира наново. Ненормална работа. Confused

Програмата си е ОК, затова ти давам гаранция, просто е на по друг принцип. Разцъквала съм я, но отдавна.

Дано наистина се включи момичето, което е писало за нея.
Банята и е направена едно към едно с тези, които предлагат от Рока (имам техни проекти в компютъра ).

# 13
  • Мнения: 4 509
А пробва ли да я отстраниш и после да я изтеглиш наново? Не знам какъв може да е проблемът? А, сетих се... Това да не би е да е някаква trial версия и да помни, че вече е теглена от този компютър?  Thinking

# 14
  • Мнения: 2 388
А пробва ли да я отстраниш и после да я изтеглиш наново? Не знам какъв може да е проблемът? А, сетих се... Това да не би е да е някаква trial версия и да помни, че вече е теглена от този компютър?  Thinking

Знам ли? Много е възможно да си права, защото, като я изтегля и започна да я инсталирам ми се записва в папка с името ми, без да съм го задала. Предният път помня, че зададох името си на работната папка?
Така, както ти пиша - мислиш ли, че е това, което ти казваш? Thinking

Какви обяснения правя. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт