планиране

  • 2 410
  • 32
  •   1
Отговори
Здравейте, току що се регистрирах във форума. Имам нужда от малко помощ. Може ли да ми помогнете с изчисленията - ако искам да имам бебче през април, кога трябва да забременея. Смятах го за август. Дали е правилно?

# 1
  • Мнения: 9 063
Осъзнаваш ли несериозността на питането си?
И в прекия, и в преносния смисъл...

# 2
  • Мнения: 112
 #Crazy Crazy #Crazy
Като прочетох въпроса ми стана едно такова мило и сащото време тъжно , колко наивни сме съвсем в началото.И аз включително си правих такива изчисления кога да започнем с бебеправенето, а ето ме вече 1 г. тук Crazy
Миличка пожелавам ти бебе през април, но нещата не винаги стават така ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 248
Миличка пожелавам ти бебе през април, но нещата не винаги стават така  лесно и бързо.
Успех във бебе правенето Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравейте, току що се регистрирах във форума. Имам нужда от малко помощ. Може ли да ми помогнете с изчисленията - ако искам да имам бебче през април, кога трябва да забременея. Смятах го за август. Дали е правилно?
Ами през юли Mr. Green Обаче гледай овулацията ти да е към края на юли, защото ако се падне около средата, бебето може да избърза и да се роди през март Mr. Green Интересно ми е, ако не се получи този юли, до догодина ли ще чакате newsm78
П.П. Не се сърди за шеговития отговор, но темата ме напуши на смях Crazy Нали знаеш приказката - ако искаш да разсмееш Господ, разкажи му плановете си Sunglasses

# 5
  • Мнения: 481
Мила, и аз така като теб планирах за м.г. март месец, ама на - и досега съм си тук, очакваща...и вече хич не ме интересува кой месец ще да е....
Иначе почти правилно си го сметнала,средата на юли-август ама почвай още сега  с опитите, че статистиката посочнва, че когато всичко на жената е ОК, вероятността за забременяване от първия път е 20-25% Peace

# 6
  • Мнения: 2 270
Здравейте, току що се регистрирах във форума. Имам нужда от малко помощ. Може ли да ми помогнете с изчисленията - ако искам да имам бебче през април, кога трябва да забременея. Смятах го за август. Дали е правилно?

Ти сериозно ли? newsm78

# 7
  • Мнения: 7 107
Само за точни дати гадая.  Simple Smile
Желая ти успех в създаването на дете и се надявам, че ако се роди през друг месец, няма да го върнеш.  Wink

# 8
  • Мнения: 3 621
Само за точни дати гадая.  Simple Smile
Желая ти успех в създаването на дете и се надявам, че ако се роди през друг месец, няма да го върнеш.  Wink

успех и от мене

# 9
Здравейте, току що се регистрирах във форума. Имам нужда от малко помощ. Може ли да ми помогнете с изчисленията - ако искам да имам бебче през април, кога трябва да забременея.

Миличка,не винаги става това което желаем,но ти желая успех!Дано да е през април....

# 10
  • София
  • Мнения: 585
Мдааа - сякаш чета моите мисли от миналата година. Когато решихме да имаме бебче аз бях убедена, че ще стане от раз и бях планирала всичко  Twisted Evil , но единственото което се случи беше, че разсмях Господ...

Praynig Моля се при теб да стане по план...

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте, току що се регистрирах във форума. Имам нужда от малко помощ. Може ли да ми помогнете с изчисленията - ако искам да имам бебче през април, кога трябва да забременея. Смятах го за август. Дали е правилно?
Добре дошла !
Надявам се че не се обиждаш на момичетата- те просто са изнервени и това си е спонтанна реакция. Повечето от нас седят от години тук. Аз например посещавам форума 3 година и бебе няма.
Съвета ми е - въоръжи се с търпение, премахни празните надежди  и детински наивните желания за месец ,дата  и час , и приеми факта ,че когато стане - тогава.
Конкретно на въпроса ти - зачеване месец юли - бебе април. Hug

# 12
  • Мнения: 1 844
честно казано като прочетох въпроса ми стана смешно,но истината е,че и аз имам някакви такива мисли и аз си правя изчисления.само че,четейки тук от известно време,осъзнавам,че нещата не се случват винаги с магическа пръчка и май от такива изчисления не винаги има смисъл,защото рядко стават.. Hug
и все пак,желая ти успех и дано нещата се развиват по начина,по който ги искаш.. Blush

# 13
  • Мнения: 3 092
Аз ти пожелавам просто да ти се случи това щастие когато - тогава .
А вярно че въпроса ти е наивен , но дано пък да стане от раз . Grinning

# 14
  • Видин
  • Мнения: 4 921
В началото и аз исках бебе април месец, но тъй като имам силно развито 6-то чувство, започнахме опитите май месец.Точно преди 2 години.Знаех си,че няма да стане от първия път, но чак пък 24 цикъла...както и да е.
Когато забременях и получих зацапване, с което се борих почти месец, нещо пак ми подсказваше,че няма да го бъде.Просто не се виждах как раждам през юли.Така се и получи.И сега съм се настроила,че когато Бог реши тогава ще стане.Рано или късно, по един или друг начин, ще стане - аз ще бъда мама, а моят съпруг - тати   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт