Добър уролог или нефролог?

  • 37 109
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 251
Спешно търся добър уролог или нефролог, който да работи със здравна каса за консултация. Моля, препоръчайте ми някой?

# 1
Аз също търся спешно. Ходих при д-р Оцетов в Токуда и не съм доволна.

# 2
здравейте.аз работя в токуда в отделението по урология и мога да твърдя че уролозите са на ниво.ако решиш да отидеш при който и да попаднеш няма да имаш проблем(включително и д-р оцетов),но той в момента отсъства.провери при д-р роглев или д-р халачев.ако става въпрос за нефролог това вече е към компетенцичта на вътрешно отделение

# 3
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 123
Мен ме интересува детски уролог - консултация (второ мнение) за операция - 6-месечно дете!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 658
Др. Димитров от болница Св. Анна. Много е внимателен, а моя приятелка е тяхна операционна сестра и от нея знам, че е добър специалист.

# 5
  • Мнения: 902
и аз търся добър уролог. всъщност нефрологът с бъбреците ли се занимава?!

# 6
  • София
  • Мнения: 6 248
и аз търся добър уролог. всъщност нефрологът с бъбреците ли се занимава?!

Нефролога се занимава с бъбреците, да.

Аз лично ходя при д-р Венцислав Шурлиев, нефролог. Детето го водя при оц. Лилова, детски нефролог в Токуда. И от двамата лекари съм доволна.

# 7
  • Мнения: 5 525
Добри уролози са детските уролози в Пирогов. Добър нефролог е доц Лилова в Токуда. Ето ти и малко тел.--------------------------------------------------------------------------------

координати на детски нефролози и уролози

Поликлиниката към Педиатрията - ул. "Найден Геров" №2, тел. 952 38 40, записване: всеки работен ден от 08:00 (отидете там към 7:30, за да не останете без номерче)

Д-р Буева – детски нефролог - 0887992911 - приема и във 2-ра градска болница, 30лв. преглед, вторник и четвъртък от 14.30 до 17.00 ч. В поликлиниката преглежда само от 9 до 10 във вторник.

д-р Лилова /детски нефролог/ 0888869480, Болница ТОКУДА - 02-542347

Др. Русинов – детски нефролог - работи в нефрологията на Педиатрията, но не дава консултации в поликлиниката към болницата, а в МЦ "Детско здраве", във вторник след 14 ч. телефони на центъра - 952 42 97, 952 57 37, 0888 22 30 62, адресът на МЦ "Детско здраве" е - ул. "Ами Буе" Nо 27-29

Детска урoлогия, Пирогов – 9154371 /детски урологичен кабинет/

Доц. Кюркчиева – детски уролог /завежда детската урология в Пирогов/ - 0888655504, частен кабинет – 9520324, ул. “Балша” 5, Поликлиника “Краси”, прегледи - четвъртък от 14 до 16 ч. /след предварително записване/, 30 лв. преглед, евентуално при преглед с ехограф още 30 лв.

д-р Момчилов /уролог в Пирогов/ - 0888 770 310 и 048 848 122

д-р Чаначев  -  0887 36 91 50 


д-р Панчев - 0898491633, служебен - 915 4371, 9154372

д-р Пандаров  0889625990

д-р Гайдаров /детски уролог/, /Правителствена болница/ - 0885597550

доц. Близнакова - 0887 366 652 /Варна, детски нефролог/

# 8
Ако става въпрос за оперативно лечение един от водещите центрове по лечение на бъбречни заболявания-консервативно и хирургично, е Детската урологична клиника в университета в Ерланген, Германия. Нещо невероятно! Поздрави.

# 9
  • Мнения: 902
възрастен може ли да отиде на преглед при детските уролози, чиито данни сте дали? newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 1 783
Ако става въпрос за оперативно лечение един от водещите центрове по лечение на бъбречни заболявания-консервативно и хирургично, е Детската урологична клиника в университета в Ерланген, Германия. Нещо невероятно! Поздрави.
А идеята на постинга е...

# 11
възрастен може ли да отиде на преглед при детските уролози, чиито данни сте дали? newsm78

Може. Аз лично се свързах с д-р Момчилов от Пирогов, на края на този месец съм на преглед при него. После мога да споделя мнение, ако искаш. Стори ми се внимателен по телефона, а и ми го препоръчаха.

# 12
  • Мнения: 902
възрастен може ли да отиде на преглед при детските уролози, чиито данни сте дали? newsm78

Може. Аз лично се свързах с д-р Момчилов от Пирогов, на края на този месец съм на преглед при него. После мога да споделя мнение, ако искаш. Стори ми се внимателен по телефона, а и ми го препоръчаха.
Ок. ще чакам за отзиви  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 176
възрастен може ли да отиде на преглед при детските уролози, чиито данни сте дали? newsm78

Може. Аз лично се свързах с д-р Момчилов от Пирогов, на края на този месец съм на преглед при него. После мога да споделя мнение, ако искаш. Стори ми се внимателен по телефона, а и ми го препоръчаха.
Ок. ще чакам за отзиви  Peace
И аз се интересувам от уролог. Бях ходила при д-р Славчо Кънчев в Пирогов, но не знам има ли прием сега /преди използвах чрез друг човек за консултация/. Сега обаче положението се задълбочава и трябва да търся други начини, за сериозно лечение, не само за консултация.

# 14
  • Мнения: 4 180
доц Кънчев - вътр. тел 428 в Пирогов, още не съм правила опити за връзка на този тел. Преди имах един мобилен, но вече не е актуален.  Ако някой знае повече, моля, да се включи. Предстои ни консултация, та ще го търся по всякакъв начин.
От доц. кюркчиева съм определено недоволна. без да слуша, без да чете документация и сложи диагжноза, и направи план за 2-3 операции.... #Cussing out #2gunfire Оказа се, че нищо от това, което каза, не е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт