Хубав крем за лице

  • 18 436
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 190
за суха и увствителна 30-годишна кожа Grinning
Моля ви да ми препоръчате Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 140
Аз съм много доволна от L'OREAL -Decontract Rides.Той е за мимически бръчи след 30-те и е идеален за суха кожа.Използвам дневен и нощен такъв от две години близо/през няколко месеца го сменям/ и спокойно мога да твърдя, че добре си върши работата Mr. Green.Цената на единият е около 18-22 лв зависи от къде го купуваш. Hug

# 2
  • Мнения: 125
Крема за бръчки за суха кожа на RoC е много добър. Има доста хидратиращи съставки и добре хидратира, а и се бори с бръчките. Можеш да си вземеш тестер от някоя аптека и да пробваш.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
Ще си вземе, да...ако й дадат  Twisted Evil
И на мен ми се иска да пробвам с тестер RoC или Корф, примерно, ама как така пък веднъж нямаха тестери в аптеките  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 279
Трябва да дават тестери, ама се правят на ударени. На мен са ми давали доста пъти ,ама познайте кога?
Винаги когато си купя някакъв продукт и тогава ми дават от същата марка, ама за някаква друга цел. Много тъпо наистина..
А те трябва да ги дават, това си е реклама за фирмата, ама що да не си ги ползват те Joy Българска работа..!

Иначе крем за 30г.възраст  не мога да препоръчам, защото още не ползвам такъв!
Но ми харесват на Виши, кремчетата. Аз ползвам Олиго 25, ама той е до 25 год.

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Къде го прочете ,че е до 25 години?

# 6
  • Мнения: 279
Къде го прочете ,че е до 25 години?
Така ми каза аптекарката Rolling Eyes
Защо? Не е ли ?

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Този крем,спокойно може да се ползва от жени дори на 35.....,че и повече...Зависи какво изискваш от него....?

# 8
  • Мнения: 279
Този крем,спокойно може да се ползва от жени дори на 35.....,че и повече...Зависи какво изискваш от него....?
Аз исках за суха кожа и тя ми каза,че този бил много хубав и придава свеж вид на лицето. Наистина е така.
Много съм доволна. Тогава го препоръчвам щом става и за над30. Peace Wink

# 9
  • Мнения: 463
за суха и чувствителна 30-годишна кожа Grinning
Моля ви да ми препоръчате Hug
А какво очакваш от крема - хидратация, превенция, борба с несъвършенства, фактор и защита от влияния на околната среда?
ох забравих - ценови клас?

# 10
  • Мнения: 1 190
за суха и чувствителна 30-годишна кожа Grinning
Моля ви да ми препоръчате Hug
А какво очакваш от крема - хидратация, превенция, борба с несъвършенства, фактор и защита от влияния на околната среда?
ох забравих - ценови клас?

Най-вече хидратация и може би борба с несъвършенствата Grinning
Цената по принцип няма значение, само да е нещо добро.

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хидратиращия крем с витамин Ц на Медикалс...

# 12
  • София
  • Мнения: 232
Цитат
Вмъкни Цитат
Цитат на: Phoenix,Az в вторник, 20 май 2008, 21:23
Цитат на: Toni4ka в вторник, 20 май 2008, 10:26
за суха и чувствителна 30-годишна кожа
Моля ви да ми препоръчате

А какво очакваш от крема - хидратация, превенция, борба с несъвършенства, фактор и защита от влияния на околната среда?
ох забравих - ценови клас?


може би момичето иска да споделите всичко което сте пробвали и да си избере кое е по-важно- хидратация, фактор....
ако не искаш много скъп крем може да пробваш и на клинианс със оризов екстракт- той е точно за много суха и чувствителна
по-принцип може и тестер да си намериш,ама много трудно
иначе L'OREAL -Decontract Rides наистина е за тази възраст, но той е по-скоро за бръчки и май не е за много мсуха кожа
виж с медицинските продукти не мога да ти помогна  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 232
несъвършенства??
дай по-конкретно- бръчки, петна, акне(пъпки), сенки, торбички...

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Термал фикс 1 и 2 на Виши също е добър-поне за мен,но няма фактор....,На Юсерин хидратиращите серии не са за пренебрегване...., Месажер на Галеник......

Общи условия

Активация на акаунт