Детето ми се изпуска по-малко, когато му се чурка....?Какво да правя?

  • 2 488
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Здравейте!

От миналата година това време детето ми се научи да казва когато му се пишка и съответно да се стиска докато го сложим на гърнето!Половин година нямахме никакви проблеми, но някъде от зимата започна да се изпуска по-малко въпреки че казва! Отдавах го на това че се е заиграл или не се е усетил. При баба си през деня нямаше проблеми/тя го гледа/, а при нас всяка вечер се изпускаше и обикновенно тогава се сеща да каже, но не винаги!
Сега и баба му взе да се оплаква и съответно съмнения ...

Не бях се замисляла досега, че този проблем може да се дължи на нещо нередно в организма му и затова му направихме изследвания за бактерия в урината. Отрицателни са, което е успокояващо, но все пак възможно ли е въпреки това да има някакво възпаление някъде там и изобщо на какво може да се дължи незнам?!  Rolling Eyes Shocked
Водихме го на ехограф- леко увеличена слезка, която казаха че не би трябвало да е причина за подобен проблем!

Очаквам мнението и съветите ви!
Предварително ви благодаря!


# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Иван понякога "пуска" по малко на гащите. Обикновено когато каже, че иска да пишка, го прави в последният момент. Има периоди когато спира, но понякога му се случва. Отдавам го на това, че казва прекалено късно. Аз лично не се притеснявам от това.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Моя син /3.4г./ и той понякога го прави,играе, тича,смее се и стиска,случвало се е да се напишка или пък да пусне малко,но не го отдавам на някакъв зравословен проблем,тъй като имам наблюдение че при децата на тази възраст се случва често,поне заобикалящите ни деца,с които играе малкия.Притеснява ме повече когато се напишка през ноща и незнам колко време е стоял мокър,да не настине,но засега не се е случвало де.

# 3
  • Мнения: 644
Благодаря ви за отговорите, но при нас взе да става почти всеки път и се притеснявам вече...

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Ако е като при нас: по едно мокро петно на гащите, аз не бих се притеснявала. Знам ли не ми се е сторило да е проблем  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 665
не му отдавай значение и ще отмине с времето. Ако всеки път му казваш да си казва по-рано,може въобще да спре да казва и да започне да се напишква.

# 6
  • Мнения: 421
И при нас имаше такъв период, но отмина постепенно без да се налага да се прави нещо особено. Просто подканяй и напомняй за пишкане..

Общи условия

Активация на акаунт