търся плат за покривка на легла

  • 962
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
за детската стая.Искам да е нещо свежо и по-шаренко или поне да е в чрки цветове.Обитателите са момченце и момиче .
Търсих ,обаче по магазините нищо не ми хареса,все едни едноцветни или тъмни.
Мерси предварително за съветите  Hug

# 1
  • Мнения: 3 830
Има много шалтета за детски стаи. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз използвам от одеалата с картинките, много са свежи и са детски, за спалнята пък имам такова голямо  Peace

# 3
  • Мнения: 8 999
В почти всеки магазин за дамаски продават и шалтета с детски мотиви.

# 4
  • Мнения: 1 520
Аз се включвам не за плат, но да споделя.

Ние купихме от МЕТРО, преди няколко месеца. Аз бях скептично, но се оказа хубаво и здраво. И е ярко, хубаво оранжево, слънчево. Според мен става и за детска стая. Имаше няколко цветови разновидности, но виж размери не помня.

Финно е, пише, че по някаква индийска ръчна технология е правено.
Доста приятно.

# 5
  • Мнения: 950
Виждам че си от Бургас и ще споделя аз какво съм видяла  Peace
На складовете в елпром /ако не ги знаеш ще обяснявам подробно  Wink/
На Ботева  където е старото заведение Липа или по-точно на гърба на малкият строеж който правят в момента до ул Фердинандова и Ботева на ъгъла е магазин за дрехи има и оптика ,домашни потреби и след това са платовете  Peace
Другото място е в центъра от Малибу нагоре като се върви все едно към магазин Слънчо и  малко преди него е магазин пак за платове /предполагам си го виждала/  Thinking
Малко объркано обясних  Whistling  ,но ако трябва ще търся и карта за да те улесня  Peace

# 6
  • Мнения: 878
сиска сетих се ,благодаря ти.Ще погледна ,но ми се иска да е нещо качествено и луксозно.Ще видя и в Чар какво имат...  Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 950
Ооо ми да за там не се сетих  Blush   аз  предложих това защото видях, че търсиш за деца  и не знаех че искаш по-луксозно  Wink

# 8
  • Мнения: 87
В "Калогера"има хубави детски мотиви с актуални приказни герои,качествени са.

Общи условия

Активация на акаунт