Лятната Ваканция

  • 1 563
  • 10
  •   1
Отговори

Анкета

Какво ще правите през лятната ваканция?

Опции:

  • Мнения: 9
Лятната ваканция идва само след няколко седмици.Какво ще правите през лятото?Детето Ви ще ходи ли на забачница,занималня и т.н...

Моля Ви дайте предложения какво може да се прави,къде може да се отиде... newsm78


Аз през лятото ще работя.Може да отидем с дъщеря ми на море за малко...  Rolling Eyes

                                                    newsm03


Последна редакция: вт, 20 май 2008, 17:31 от Slunchizeto

# 1
  • Мнения: 3 622
Отговорих че ще работа, въпреки че през август си взимам един месец отпуск и ходим на плаж или на басейн или просто се срещаме с приятели. Задължително ходим 10 дена и на планина

# 2
  • Мнения: 24 467
Повечето родители работим и сме в отпуска за един малък отрязък от дългата лятна ваканция.
Сега синът ми е втори клас. Миналото лято организацията ни беше същата: едномесечна частна целодневна занималня- много съм доволна, имат часове по език, игри на открито, рисуване, работа с различни материали, детска дискотека, ревю, детски етикет, участие в изложба и т.н., с организирани закуски и обяд. Водя го сутрин, на път за работа и го взимам вечер, на път за в къщи.
След това един месец- ускорен курс английски- всеки ден по два часа.
След това за две седмици на почивка с нас. Ходим често и на топли минерални басейни за уикендите. Ходим редовно на планина, но също през почивните дни. Иначе мога да го пращам и с дядо му /моят баща/, той преподава във ВУЗ и през август също е в отпуска. Майка ми е пенсионер, но не разчитам да го отглежда.
В останалото време- в къщи и игри с компанията.
Аз обаче имам бавачка за малкия син у нас и в къщи имам възрастен човек.

# 3
  • Мнения: 8 999
Аз се каня да напусна работа. Писна ми да се гърча от чувство за вина за недосвършени ангажименти /домашни и служебни/, да се надпреварвам с времето, да измислям акробатични номера, за да мога хем да се трудя, хем да взема децата от училище навреме, хем да пооправя къщата, хем да има сготвено, хем ....
Да върви по дяволите и кариера, и пенсионни осигуровки!
Цяло лято ще прекарам с децата - надявам се повечето време да сме на морето.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 baibibi - шапка ти свалям.
Понякога съм на ръба да сторя същото. Но понеже не бачкам за друг, се въздържам и си налягам парцалите.
Аз ще работя нон-стоп цяло лято. Евентуално след 28-30.08 може да се мисли за 10 дневна почивка.

# 5
  • Мнения: 7 263
baibibi - шапка ти свалям.
Понякога съм на ръба да сторя същото. Но понеже не бачкам за друг, се въздържам и си налягам парцалите.
Аз ще работя нон-стоп цяло лято. Евентуално след 28-30.08 може да се мисли за 10 дневна почивка.

 Peace Peace Peace

Същата е и при мен картинката, с тази разлика че не ми стиска да напусна за сега. Няма как да стане. Иначе ако финансово можех да си го позволя - отдавна вече съм надмогнала егото си относно кариери и безмислено доказване наляво и надясно.
Бих се посветила на децата си и силно се надявам да дойде такъв момент!

# 6
  • Мнения: 224
Ще водя децата месец и половина на морето! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 673
  Аз съм безработна за сега. Офейкваме с дечурлигата на вилата при първа възможност.

# 8
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Ще се прибера у дома! Цяла година чакам двата месеца на морето! Нямам търпение - ходим на палатки, на нощни къпания, на капаните до плажа... Въобще е супер! Още  1 месец.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Все още не смея да правя планове за лятото. Има някои неща, които предстоят да се случат и от тях зависи в каква посока ще ни тръгнат плановете.
За първи път откакто работя това лято няма да почивам, а ще съм на работа. Та, ми е малко странно и неподготвено все още.
Малкото дете тръгва на градина, а голямото - още не знам, понякога при бабите, понякога при нас. На други места няма къде да ходи, ще го мисля по-нататък. Може да се поинтересувам за някакъв спорт.

# 10
  • Мнения: 156
Аз се каня да напусна работа. Писна ми да се гърча от чувство за вина за недосвършени ангажименти /домашни и служебни/, да се надпреварвам с времето, да измислям акробатични номера, за да мога хем да се трудя, хем да взема децата от училище навреме, хем да пооправя къщата, хем да има сготвено, хем ....
Да върви по дяволите и кариера, и пенсионни осигуровки!
Цяло лято ще прекарам с децата - надявам се повечето време да сме на морето.
Де да можех и аз така... ама пустите пари мамка му и прасе!!! Искам да съм си вкъщи и да можех да му обръщам повече внимание... ох... шибана държава.

Общи условия

Активация на акаунт