Очна клиника във Варна

  • 4 675
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 243
Интересувам се от добра очна клиника и всички ми казват за такава във Варна. Знаете ли как се казва и ако можете да ми препоръчате лекар. Става въпрос за операция за корекция на зрението на възрастен.
Ще съм благодарна за информацията  Hug

# 1
  • Мнения: 8 769
Здравей, baby_illy,
Възможно е са ти казали за Очна клиника "Света Петка". Тя се слави с най-добрата и съвременна апаратура и добри специалисти.
Ето сайта им-там има координати и карта, където се намира, както и друга полезна информация (специалисти, операции и пр): Очна клиника "Света Петка"
За съжаление специалист не мога да ти препоръчам, защото не ги познавам добре. Повечето се записват на преглед при доцента (Тошо Митов), чиято собственост е клиниката. Спомням си, че съм водила дъщеря ми при д-р Милена Милкова-много любезна и добра лекарка.
Не съм много доволна от дъщерята на доцента-за мой преглед, докато бях бременна ме разтакава около 2 часа (даже ме и забрави), при условие, че категорично си бях записала час при доцента....

# 2
  • Мнения: 14 133
И клиниката на доц. Георгиев е доста добра.  Peace
Мама си оперира катаракта на окото миналата есен.  Всичко мина супер успешно. Още на същия ден се върна в Русе. Нямаше никакви усложнения. Казва, че самия доцент бил и страхотно добър човек, а не само добър  специалист. Работят и със здравната каса. Тя си плати само лещата.

# 3
  • Мнения: 8 769
И клиниката на доц. Георгиев е доста добра.  Peace
Коя е тя? Тази, която е в карето между пощата и Ботевата градинка ли (не им знам имената на улиците)? Защото аз също съм чувала добри отзиви за нея, но не й знам точно името. Една синя сграда е ....

# 4
  • Мнения: 14 133
И клиниката на доц. Георгиев е доста добра.  Peace
Коя е тя? Тази, която е в карето между пощата и Ботевата градинка ли (не им знам имената на улиците)? Защото аз също съм чувала добри отзиви за нея, но не й знам точно името. Една синя сграда е ....
Да, доколкото си спомням по разказите на мама. Аз не съм я придружавала.  Embarassed

# 5
  • Мнения: 243
Много ви благодаря момичета  Hug Ще се обадя да запиша час.
И аз знам че след такива операции най-много една вечер да останеш в болницата, иначе ставаш и си заминаваш  Whistling Дано да мине успешно и леко операцията Praynig
Пак ви благодаря  Hug

# 6
  • varna
  • Мнения: 676
Препоръчвам клиниката на доц.Георгиев.

Общи условия

Активация на акаунт