Знае ли някой...

  • 2 133
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 448
Искам да попитам някои дали е ползвал хапчета за отслабване, но не такива за подтискане на апетита или някакъв вид хранителни добавки, фибри и т.н., а такива за повишаване обмяната на веществата?
Питам, защото само съм чувала, че уж има, а в аптеките тези , които се предлагат са все от другия тип, които изброих по горе или от типа на Редуктила,които според мен са за много пълни хора.
Ето защо ме интересува има ли такива хапчета:
Искам да отслабна около 5 кг, но не става с диета, защото като дете бях пълничка и в пубертета отслабнах с много воля и от тогава не съм си позволявала да надебелея драстично, включително и се ограничавах по време на бременността и не качих излишни килограми.Така, че едно намаляване на храната не ми се отразява почти. Защото се храня оптимално и то в продължение на години и организма ми е свикнал така да се каже на доста по малко храна от обичайното за повечето хора. Не казвам, че гладувам, пробвала съм, но ефекта е нулев. С повече фитнес пък качвам такава мускулатура, която не харесвам за жена. Проблема е такъв, че все пак ЕГН-то си казва думата и обмяната става по бавна след 30 и доста по трудно се поддържа форма.
Ако някой има такава информация за такива хапчета или да ме посъветва с някаква идея за такъв проблем като моя ще съм много благодарна.  Hug

# 1
  • Мнения: 2 448
Виждам, че 41 души са прочели темата и нито един не е споделил поне, че има такъв проблем, което ме учудва малко, все пак не вярвам да съм уникална.  Sad

# 2
  • Мнения: 168
 Привет. Прочетох темата ти и не мога да кажа, че имам същия проблем. Аз съм от хората, както и немалко от присъстващите в този форум, на които има трябва балансирано хранене и двигателна активност и нещата се нормализират. Нормално е с възрастта да се забавя метаболизма. Опитвала ли си да увеличиш двигателната си активност и да включиш хранителни добавки? Те помагат много при горенето на мазнините. Аз също трупам мускули много бързо и внимавам с фитнеса. Предимно ползвам кростренажор и пъртека в залата. Като цяло аеробните ми упражнения са преобладаващи. 5 килограма не са много и според мен не би имала чак такъв проблем да ги свалиш. Спортът засилва обмяната на веществата. Това е, което ми идва на ум сега. Надявам се някой по-компетентен да се включи и да изкаже мнение.
 Хубав ден ти желая!

# 3
  • Мнения: 2 388
  Опитвала ли си да увеличиш двигателната си активност и да включиш хранителни добавки? Те помагат много при горенето на мазнините. Аз също трупам мускули много бързо и внимавам с фитнеса. Предимно ползвам кростренажор и пъртека в залата. Като цяло аеробните ми упражнения са преобладаващи.
И за мен това е решението. Peace Но дано се включи и някой специалист.

# 4
  • Мнения: 2 448
Да, вярно е, че в общи линии е така, просто се надявах наистина да има някакви хапчета от този вид, защото колкото повече се намалява храната, толкова повече организма свиква да усвоява всичко и да се нуждае от много по малко калории за ежедневните си нужди.Като се има предвид, че цял живот го лъжа по всевъзможни начини и съм превъзмогнала семейната си предразположеност да стана дебела като баба си и майка си. Какви ли не добавки съм пила, хапчета от тези тип хранителна добавка. Сменям вида на тренировките, защото и там се получава привикване. Така се и поддържам толкова години. Мисълта ми е , че на моменти наистина ми дотежава и се надявах да отслабна с помощта на такива хапове, малко ударно така да се каже. Защото при една жена например, която е трупнала килца де с повече отпускане в храната, де по време на бременност, едно леко ограничаване и тези 5 килограма ще ги смъкне за 1 месец. Не казвам, че и аз като се амбицирам няма да успея, но ще ми отнеме много по драстична диета и за поне 3 пъти по дълъг срок от време.

# 5
  • Мнения: 54
Купи си от фитнес салон термогенен фат-бърнер

# 6
  • София
  • Мнения: 161
или просто започни да ядеш много, но нискокалорична храна, за да спре организма ти да пести - аз например ям основно краставици по килограм, килограм и половина на ден и да ти кажа има ефект, сега съм зарибила и една приятелка и тя направо е във възторг

# 7
  • Мнения: 168
Да, наистина, защо ограничаваш толкова храната. Недей редуцира количестовто - промени вида И. Не съм специалист, но както диетологът ми, така и инструкторите във фитнеса са единодушни - повече и по-нискокалорична храна, съчетана с подходящата двигателна активност, е идеалната комбинация, за да свалиш килограми. Наистина организмът привиква и при системно ограничаване се получава такъв ефект. Когато получава достатъчно, но не прекалено, той започва да работи оптимално добре и в съчетание с упражненията се засилва и метаболизмът. Вълшебни хапчета, за съжаление или за щастие, все още няма измислени. Всичко е до натура. Индивидуално е, но има и някои общи неща. Надявам се скоро някой по-компетентен да се появи, че само с предложения от любители не е много ефективно  Peace

# 8
  • Мнения: 2 448
Купи си от фитнес салон термогенен фат-бърнер
На някоя изпитана фирма да ми кажеш или няма такова значение?
И по какво се различава термогенния фат-бърнер от фат-бърнерите въобще?

# 9
  • Мнения: 54
Термогенните фат-бърнери повишават метаболизма.  Не се препоръчват за хора с високо кръвно налягане, но предполагам че ти си с ниско. Най-добре  е да се консултираш с инструктор и той да прецени какъв вид бърнер и каква марка.
И послушай другите момичета и вкарай повече зеленчуци в диетата

# 10
  • Мнения: 2 448
matrix
, благодаря, ще се консултирам със сигурност, с ниско съм, така че е идеално.  Hug

# 11
  • Мнения: 3 641
Препоръчвам да си вземеш Super Cuts 3 na Universal. В тях има фет бърнъ, Л-карнитин, аминокиселини, зелен чай. При всички положения ще ти повлияе добре на обмяната ан веществата. Супер резултата ще се получи, ако се съчетава и с кардио упражнения Peace

# 12
  • Мнения: 4 678
Има толкова много Бърнъри,защо сте се хванали за термото  bouquet

# 13
  • Мнения: 480
Поци,гледам че си ме изпреварил.
Има цяла тема за тях!Прочети малко и питай,ако имаш въпроси!
Има и кой да ти отговори! Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267021.240

# 14
  • Мнения: 2 448
Има толкова много Бърнъри,защо сте се хванали за термото  bouquet
Ами, защото Л-карнитин и други фет-бърнъри съм пила /дори веднъж изписани от лекар поради неясна за мен причина бях качила холестерол малко на нормата, при всичкото ограничение на мазнини направо не знам от къде ми дойде/, но ефект който ме интересува - намаляване на подкожните тлъстини беше нулев.Единственото което се получи, повече мускули, но това хич не ме зарадва.Жена съм и то не с някой фин кокал дето може да си позволя повече мускулна маса.Трупането на мускули изобщо не ми е целта, дори и фитнес съм спряла напълно освен аеробни тренировки, защото всичко води до натрупване на нежелана от мен мускулна маса. Единственото, което целя е намаляване на подкожните тлъстини, за това питам за такива хапчета.

Общи условия

Активация на акаунт