опити за бебе...неуспех

  • 2 102
  • 31
  •   1
Отговори
Здравейте, от 6 месеца правим опити за бебе.От стрес ли, от притеснение че точно в дните на овулация трябва да правим секс ли...но половинката ми има затруднения. В тези дни той е като блокиран.уфффф как да го кажа..нали разбирате.Моля Ви , посъветвайте ме какво да правя,за лекар не иска и да чуе. ooooh! Embarassed

# 1
  • Мнения: 144
Ами знам ли, разпуснете по някакъв начин. Peace
Знам че е много трудно, веднъж влязла, идеята за бебето да излезе от главата, но след като сте толкова пренапрегнати и блокирани определено не трябва да се продължава в същия дух. Починете един месец, организирай нещо романтично или различно, малка почивка, правете секс за секса и удоволствието..не за бебе...ей такива работи ми се струва, че ще помогнат.

# 2
  • Мнения: 674
И според мен една почивка ще ви дойде добре и на двамата Wink
Не го мислете,въпреки че и аз го казвам ама Embarassed
ще ви е по леко и ще видиш,че тогава ще стане Wink
Успех  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 495
А не може ли да се скрият от него кога са въпросните дни или и той ги следи стриктно?

# 4
  • Мнения: 112
Миличка мисля, че наистина имате нужда от почивка PeaceМесец, два ,дори и три ако е нужно, защото от пренавиване в мисли за бебе вместо да се сплотявате и да се обичате още повече може да се получи напрежение и проблеми!Наистина е нужно да си дадете време и да не мислите за секса само като възможност да си направите бебе!
Пожелавам ви успех, много да се обичате и бебето ще стане когато то си реши Hug

# 5
  • Мнения: 697
Опитайте се да правите секса за удоволствие, а не по график. То и на мен да ми дадат дни и часове в които да правя секс и аз няма да искам.

# 6
Ами ако бях на твоето място нямаше да му казвам кога е овуто.Не се изпускай пред него за точни дати и т.н.Наистина може да е гадно усещането,че ето на! тази вечер ще е-ще се ляга и ще се прави.Поне на мъжа може да се спести според мен,особено ако така му действа.Успех,мила! Peace Hug

# 7
  • Мнения: 22
Ами ако бях на твоето място нямаше да му казвам кога е овуто.
Peace

# 8
  • Мнения: 806
Не съм спец в тези неща и нямам дете, но познавам 2 момичета забременели ден преди М.  И те не знаели как станало  Shocked  хе хе.  
Може би, не го мислете или поне не го говорете повече и просто се забавлявайте заедно.  Без значение кой ден.   Praynig успех

# 9
  • Мнения: 144
Ами ако бях на твоето място нямаше да му казвам кога е овуто.

Много вярно, изобщо не му ги казвай тези работи, нека са си само за тебе, мъжете много се стресират от такива неща, пък и секс по график...  newsm78...на всеки ще му изчезне желанието...то се превръща в някаква гадна процедура...направо си представям на календара как до бележката "ЧАС при зъболекаря" стои "ЧАС за секс"...!!!

# 10
  • Мнения: 2 270
Аз също мисля, че имате нужда от почивка!
Относно това да не му казваш кога са подходящите дни - не съм съгласна!
Бебе се прави и от двама - аз също се стресирам като знам, че днес е денят Х и кво . . . да си стоя стресирана само аз - ми не става . . . и той ще е подложен Mr. Green

# 11
  • Мнения: 444
И аз ако съм на негово място ако знаех в кой момент трябва да стане би ми ставало притеснено... Така че изобщо не му казвай кога е или ако сте си свикнали така, просто измисли някоя друга дата, преди ову, за да е по-спокоен и отпуснат когато дойде момента. А и почивката си е добра идея  Hug Пожелавам ти успех  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 71
  Само от стрес така се получава
трябва релакс  и  повече любов в секса  - така си мисля - незнам, то нали и моето дереже е същото и токущо се наревах, че поредната лелка ме навести Sad

# 13
  • Мнения: 153
не му казвай кога трябва и не трябва да го правите   ...можеш и да вкараш някой елементи като секси бельо,игрички от тоя тип (нали ме разбираш)  Blush , но определено в този момент ще е най добре да си дадете почивка  newsm41 , не му говори изобщо на тая тема известно време и после наново но по нов начин luvbed ...айде успех и от мен  smile3503

# 14
Благодаря Ви момичета.   bouquet
Вече няма да му казвам кога са дните, и така....когато стане.Прекалено много се пренавиваме, то не че на мен ми харесва секс по график.

Мерси за отговорите  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт