Някой откри ли плажния сезон вече??

  • 1 646
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Следващата седмица тук във Варна го дават 29-32 градуса и смятам вторник -сряда да се изпъна на плажа.
Ма се чудя да не ми се смеят хората та реших да питам скъпите съфорумки дали сте открили сезона на плажа?? newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 738
В Бургас е пълно, даже се къпят Grinning

# 2
  • Мнения: 1 065
Да -аз,от една седмица се пека по няколко часа на терасата.В началото на юни заминаваме на море и трябва да се подготвя.Отделно имам здравословен проблем и излагането на слънце ми е много полезно.И на мен някой може да ми се смее,но негова си работа.Времето е прекрасно за плаж,а на някой ако му е студено и още си ходи с якето ,проблема си е негов Simple Smile

# 3
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707
В Бургас го откриха още по Великден  Sunglasses sun Даже още тогава имаше смелчаци, които се къпеха в морето.

# 4
  • Мнения: 3 695
не още, но как ми се искаааа

# 5
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Аз смятам тези дни да отида Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 714
И аз не съм го открила още,това ще стане на 20 юни.
Но невиждам причина ,някои да ти се смее

# 7
  • Мнения: 2 388
В Бургас от събота ги гледам всяка сутрин как отиват към плажа. Имам предвид доста хора, иначе сигурно има и от по-рано тръгнали. На мен ми е рано още. Simple Smile

# 8
  • France
  • Мнения: 726
Само дразните софиянци... Mr. Green
Завиждам ви.

# 9
  • Мнения: 3 268
Аз,но не в България.Преди две седмици се къпах в Атлантическия океан на Испанското кройбрежие,точно срещу Африка.И откъм Африка също се топнах. newsm08

# 10
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз още не, но във Варна има доста смелчаци вече, че даже и в морето се къпят. След 2 седмици и аз може да го открия вече  Sunglasses

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да, открих го, но в Гърция  Peace

# 12
  • Мнения: 2 161
Открих го,но още на плаж тук не съм била.Обаче тази седмица ще го направя,защото няма нещо,което да обичам повече от плажа.

# 13
  • Мнения: 606
Откихме го в работата. 4 сушилни по 13 киловата добре ни се отразяват на фигурите.

# 14
  • Мнения: 2 477
Оффф,ако имаше кой да гледа детето,досега тен щях да съм направила.
Но за сметка на това,хубавичко съм изгоряла на потник,от ходене по детските кътове.
Ама ако другата седмица е все така топло,официално ще открия сезона

Общи условия

Активация на акаунт