Отзиви за steem mop?

  • 2 237
  • 9
  •   1
Отговори
Някой има ли си вкъщи парочистачката от телешопа steem mop? - Рекламата изглежда много смислена, а най-ме съблазнява това, че не се налага да се ползва никакъв препарат - струва ми се идеален за бебета, стига обаче наистина да чисти, както показват и да не е от ден до пладне. Та - имате ли някакъви отзиви за steem mop, даже и да не са от първа ръка?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 424
записвам се и аз да следя темята, защото и съм се зачудила дали да купувам, а нямам никакви отзиви по въпроса newsm78

# 2
  • Мнения: 6 441
И аз съм се зачудила.Наистина на рекламата изглежда страшно добр,но знае ли човек.А и парите не са малко и не бих рискувала без положителни отзиви.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 535
Може би изглежда така, защото наистина е само реклама. Нещо не им вярвам - и разни препарати почистват само с едно прекарване на гъбата по мазната или загоряла повърхност (според рекламата пак), ама без търкане не ставааа  #Cussing out

Ето тук една по-стара темичка по въпроса
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233189.0

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 334
На фона на цената на Рейнбоу, Стийм Моп-а си е направо без пари. А изглежда, че е на същия принцип. И мен ме блазни, но не вярвам на рекламите им. Възможно е чистенето да става само на принципа на парата.

Дано да пише някой, който си го е купил вече.

# 5
  • Мнения: 157
Какво общо има Рейнбоу с почистването на пара?
Аз имам друг вид парочистачка и съм доволна с изключение на това, че много бързо се изпарява водата и става бавно докато загрее пак.

# 6
zdraveite,lelqta na moia muj ve4e si e kupuvala.Chistila 2-3 puti i bila dovolna-parata bila mnogo silna i po4istvala dobre.sled tova oba4e parata vzela da namalqva i ne obirala vsi4ko,daje  mrusotiata ostavala na linii po laminata.Pravete si izvoda

# 7
Много блягодаря за отговора. Направих си извода Simple Smile

# 8
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Мммммм става интересно Thinking
И аз се колебая дали да си купя ooooh!, ако някой се реши, нека да пише и след това отзиви Peace Hug

# 9
  • Мнения: 4 428
Рейнбоуа няма нищо общо с чистене на пара  Naughty Който може, нека си го време. Това е страхотна машина за почистване и няма да се чудите да купувате други уреди  Peace

Общи условия

Активация на акаунт