Може ли да получи изкривяване........???

  • 1 196
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 319
Д-р Слънчева имам толкова много въпроси,които няма на кой да задам Rolling Eyes ето поредния:

Синът ми е на месец и половина и единственото място,където заспива(без мое присъствие) е слинга!Не иска в неговото легло,а вечер спим двамата заедно на спалнята.....
В слинга е спал и по 4 часа и не иска да се буди,но ме притеснява,че е доста изкривен в него...крачетата му са свити Rolling EyesПодложила съм една пухкава възглавница
 ще приложа и снимки да добиете по ясна представа Peace

Благодаря ви предварително  bouquet ако трябва да не го слагам толкова често в него...

# 1
  • Мнения: 5 760
Бебетата обичат да спят на тесничко, освен това то чувства, че ссте с него и това го прави сигурно. Можете като тачало да го слагате в кошничката за кола. Така хем е доста на тясно без да има опасност от изкривявания от нестандартната поза за сън, а и постепенно ще свикне да спи само, което е много важно.
Не коментирам проблемите с  Вашите   рамете и гръбнак, особено когато стане по-голямо и по-тежко! Thinking

# 2
  • Мнения: 319
ами освен да се опитам да го науча в кошчето да спи,а след това евентуално в креватчето му!Там е работата,че докато го сложа в слинга на секундата е заспал (много странно) Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 760
Чувства се уютно и сигурно до мама! Laughing Laughing

# 4
  • Мнения: 319
Ооооо-това определено е така Grinning
а как ми се иска да се чувства така уютно и в татко,та да може майка му да свърши нещо Rolling Eyes

# 5
# 6
  • Мнения: 319
Ние сме такава порода,че в количката ревем Mr. Greenс голям зор излизаме на разходки! ooooh!Сина ми е решил да ме побърква...добре,че съм руса да не ми личат белите коси Mr. Green
(аз малко на чат го обърнах,ама... Embarassed)

Общи условия

Активация на акаунт