До каква възраст е детската кухня?

  • 2 460
  • 30
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Синът ми стана на 2 години и ни спряха кухнята  Rolling Eyes , за съжаление аз ходя на работа , а него не го вземат на детска ясла и съм се видяла в чудо какво да правя. Та питането ми е до 2 години ли е детската кухня? Моля за помощ  Praynig

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Не съм сигурна дали е със закон но мисля,че имаш право да взимаш храна от млечна кухня до навършване на две годинки на детето.Друг е въпросът че тези правила не важат за всички.Имам в предвид ако имаш познати този срок може за се удължи.

# 2
  • Мнения: 4 578
при нас във варна е до 3г друг е въпроса дали храната е подходяща за дете след 2г
при вас в пловдив има едно голямо предимство -има частни кухни докато във варна няма
затова направо ви завиждам , дори ги носят по домовете

# 3
  • Мнения: 56
Частните кухни не са ли до 3г..Ако можеш ползвай карта на някоя приятелка.

# 4
  • Мнения: 799
Хм, в София, Красна поляна - кухня майка, е до 3 години  newsm78
И аз още взимам манджа - детето денем е на ясла, вечер кльопа от кухнята.

# 5
  • София
  • Мнения: 8 932
В София кухнята е до 2 и половина. Явно всеки сам си решава.

# 6
  • Мнения: 56
Pachikrak, на колко двойни си??? Май на много щом пишеш "неизкат". Към кой процент спадаш?

# 7
  • Мнения: 56
Pachikrak, на колко двойни си??? Май на много щом пишеш "неизкат". Към кой процент спадаш?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Да имаме частна кухня и това е решение за нас . Сега я ползвахме събота и неделя , но човека си предпочита държавната. Така се надявах като не ходи на ясла да е поне до 3 години ,но .... явно наистина всеки сам си решава ( имам предвид кухните )  Embarassed

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Да, явно кухните си определят, защото и в Бургас е до 3 год.

# 10
  • Мнения: 1 931
В София кухнята е до 2 години и след това с молба от родител с която утвърждават че детето не ходи на ясла му се разрешава да взима още 6 месеца и така става до 2 год и половина.

# 11
  • varna
  • Мнения: 676
Мисля беше до 2-3 годишна възраст.

# 12
  • Мнения: 441
В Разград е до 3 годишна възраст,ако детето не посещава градина или ясла.

# 13
  • Мнения: 3 219
В Разград е до 3 годишна възраст,ако детето не посещава градина или ясла.

Обаче ми се струва,че съм виждала май и по-големи дечица  Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 44 028
Нашата кухня  е до 3 годинки. не зависи дали посещава или не ясла доколкото знам.

Общи условия

Активация на акаунт