Coca Cola - награди?

  • 17 751
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 946
Някой да е печелил чаша от новата игра на Coca Cola? Да знете от къде мога да си взема чашата? Питах в нашия магазин, но там дават само чаши от капачки, а моята е от малките стъклени бутилки...  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 229
Откога е тая игра? newsm78
За кола лайт важи ли?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 946
http://www.coca-cola.bg/promo/euro2008/rules.php

Не знам със сигурност за кока кола лайт, понеже мъжа пие само от стандартната..

# 3
  • София
  • Мнения: 2 019
Хм, и аз спечелих чаша от малките стъклени бутилки и никой не може да ми каже откъде да я взема. Рових се и в сайта им и пак не намерих информация. Пише - в заведенията със специален знак. Хубаво, ама такива не намирам.  Laughing

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 10:04 от sophsan

# 4
  • Мнения: 492
И моят мъж днес е спечелил чаша от етикетче - преди малко попитах в Кауфланд - още не са ги докарали чашите - очакват ги следващата седмица.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 019
Галчо, благодаря за инфото!  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 946
Вече в три магазина ("Европа", "Билла" и "Фамилия") отказаха да ми дадат чашата с обяснението, че те стъклени бутилки Кока Кола не продавали и дават чаши само срещу капачки, но не и етикетчета.  #2gunfire
Обадих се на телефона за клиенти на Кока Кола 0800 12345 и от там ми обясниха, че това не било така и нямало значение, че стъклени бутилки не продават, трябвало да ми дадат чашата. Е, да, само дето не на мен, а на тях трябва да го кажат.  Crossing Arms

Ако някой се сдобие с чаша, да казва от къде!

# 7
  • Мнения: 3 423
Награди от Кока-Кола не съм печелила.
Печелила съм няколко хиляди обаче и
се чувствам длъжна да ти кажа, че има
тире между Кока и Кола. Наблюдавай
бутилките, де, после искай награди.

# 8
  • София
  • Мнения: 461
Аз пък искам да се оплача, че си купих само заради наградата (че с пустия ми късмет никога нищо не съм печелила Sad) и под капачката нямаше нищо! Просто явно не бяха сложили вътре гуменото уплътнение със символа за награда, много съм разочарована! Tired

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 13:31 от electra

# 9
  • София
  • Мнения: 1 946
electra, ами то не всяка бутилка печели. Ако има звездичка, значи нищо не печелиш, за съжаление.  Tired  И не се сещам за какво гумено уплътнение говориш...  Следващия път - късмет! Hug

Иначе аз пиша да се похваля, че най-сетне си получих чашата.  bowuu Явно обаждането е имало ефект (щото те ме питаха в кой магазин точно са ми отказали наградата) и изглежда са им обяснили пак правилата на онези от магазина. Доволна съм. Не толкова, заради самата чашата, колкото че си беше мое право да я получа.  Mr. Green

Винаги съм смятала, че има смисъл да се подават оплаквания.


ПС. Liska, приемам забележката за правописа, но пък ми е изчезнал бутона "редактирай" и не мога да поправя заглавието на темата.

# 10
  • София
  • Мнения: 461
saxophone, мерси за уточнението. Аз си мислех, че е като едно време, отдолу на капачката имаше една гумичка, на която ти е принтиран символа с наградата, сега мислех, че пак така ще е.
Ама големи гадове са тия, пишат, че с всяка бутилка награда има, а то... нищо #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 1 946
Всичко си е да те прилъжат. Ако не печелиш топка или чаша, "наградата" ти е безплатен десктоп, скрийнсейвър или рингтон от сайта им.  Joy

# 12
  • Мнения: 133
 а как изглежда чашата?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 634
Много са долни наистина- написали "с всяка бутилка подарък", а това изобщо не е така. Close
И да се оплача, че вече една седмица вземам от тия промоционалните бутилки, и нищо не съм спечелила  Sad

# 14
  • Мнения: 56
Много е грозна чашата , а и топката не е нещо особено- сива с червен надпис. Ужас.

Общи условия

Активация на акаунт