Фотограф и видеооператор за сватба в Бургас?

  • 4 615
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 388
Здравейте Simple Smile

Търся си фотограф и видеооператор за сватба в Бургас. Можете ли да ми препоръчате някой?
Братовчедка ми преди 2 години се омъжи и са ползвали "Сарикови" - те са им осигурили фотограф, видеооператор, DJ и украса за ресторанта (които на нас също ни липсват все още), но в нета чета не-много добри мнения за тях... Ако някой е ползвал услугите им скоро, моля да сподели   Rolling Eyes А ако може да ми препоръчате и DJ...

# 1
  • Мнения: 7 091
Краставичка, местя ти темата в ДиС. Тук често се обсъждат сватби и мисля, че могат да ти помогнат с повече информация.  Peace

# 2
  • Мнения: 388
Оки, няма проблем  Grinning

# 3
  • Мнения: X
 Party Айде, де и аз чакам за съвети! Hug

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
http://photo-forum.net/forum/list.php?f=1
ей тук са сбрани фотографите

# 5
  • Мнения: X
БЛАГОДАРЯЯЯЯЯ !   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Жечка, фото "Геа", а оператор може да ти препоръча тя.

# 7
  • Мнения: 407
На нашата сватба бяха Сарикови,те се бяха заели с организирането на цялата сватба занимават се дори и с намирането на дати и часове в ритуалната зала.Фото Геа,също работят с тях и всичките ни снимки са от там.Ние останахме много доволни от цялата организация.DJ май се казваше Джорджи,само да не го бъркам,че не съм много наясно точно с този тип дижеи  Wink А точно той направи най голямото шоу на сватбата ни.Ако мога с нещо да съм ти полезна, питай. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 82
На 11 май кумувахме на едни приятели и фотограф беше Жечка от фото Гея,както всъщност на 99% от сватбите в Бургас /преди три години пак кумувахме и пак беше тя/,оператор беше Иво Вартанян,мога да ти дам телефона му,ако те интерисува.Освен него знам за Сарикови,но и те като Жечка снимат повечето сватби.Общо взето все едно и също нещо гледам като албум и заснемане на сватби,те са нещо като монополисти в тази област в нашия град!Успех в търсенето!

# 9
  • Мнения: 96
Не ти препоръчвам Сарикови...Лично мнение

Общи условия

Активация на акаунт