Любовта на Живота ми --- Мъжа на живота ми

  • 5 824
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Правите ли разлика между двете понятия , и имате ли въобще хора които да наречете с тях Thinking

Аз съм сигурна че съм омъжена за Мъжа на живота си Peace , за любовта ще помисля и като стана на 60 ще ви кажа  Whistling ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 896
Съвсем скоро имаше подобна тема в 'Клюкарника'. Peace
И да, правя разлика.

# 2
  • Мнения: 2 388
Съвсем скоро имаше подобна тема в 'Клюкарника'. Peace
И да, правя разлика.

Изпревари ме. Simple Smile

# 3
# 4
  • Мнения: 43
Съжалявам  Embarassed

# 5
  • Мнения: 2 388
Хахахах, ей разсмя ме наистина с тези подкачащи човечета. Hug Но наистина мислех да напиша, че скоро гледах такава тема. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 649

споко случва се, аз бях автора,  може да я разгледаш http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=293748.0   Друг път пускай в търсачката да не се дублират теми!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 71
 Laughing Laughing Laughing Аз лично не познавам жена, на която двете понятия да са събрани в един мъж! Разликата е голяма. При мен любовта на живота ми не е мъжът ми, колкото и много да го обичам. По-скоро той е мъжа на живота ми. Но има още време, нещата могат да се променят...... newsm78

# 8
  • Мнения: 6 576
В моя случай се двете понятия се покриват. Мъжът ми играе и двете роли.
Grizanka, сериозно ли не познаваш нито една такава жена. То какво излиза, че всичките ти познати са се омъжили щастливо за подходящи мъже, но са обичали повече други  newsm78

# 9
  • Мнения: 682
Омъжена съм за него! Peace

# 10
  • софия
  • Мнения: 2 140
Двете понятия олицетворяват моя мъж. Peace

# 11
  • Мнения: 419
Peace
Любовта на живота ми = Мъжът на живота ми = съпругът ми   Heart Eyes (знакът за тъждество е по-подходящ, но няма такъв на клавиатурата)

# 12
  • Мнения: 46 430
Правя разлика, при мен съвпадат, за сега, надявам се за дълго.

# 13
  • Мнения: 6 576
А каква е разликата, бихте ли обяснили. Съвсем добронамерено питам, явно не мога да си го представя..........

# 14
  • Мнения: 46 430
А каква е разликата, бихте ли обяснили. Съвсем добронамерено питам, явно не мога да си го представя..........

Любовта на живота ти = на най-голямата ти любов.

Мъжът на живота ти = този, с който си избрала да създадеш семейство и да изкараш до старини.

Поне според мен де  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт