Зов за помощ

  • 575
  • 3
  •   1
Отговори
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Здравейте, моля всички който имат възможност, идеи и напътствия да ми помогнат с каквото могат.
Става въпрос за 20 годишен младеж с тежката диагноза - левкимия, открита м.януари 2008, в момента е на лечение в Терапевтична болница - Варна, трудно е да се каже лечение т.к такова няма.
Днес лекуващите лекари ни съобщиха,че болестта му не се повлиява вобще от химиотерапията и вече нищо не могат да направят за него, единственото му спанение било трансплантация и лечение в чужбина.
Моля ви за упътвания и насоки за набирането на средства.
Искам само да отбележа,че финансовото състояние на семейството е плачевно, баща му претърпя злопулука - падна от втория етаж на строеж и е на легло с операции на краката.
Благодаря за вниманието Ви.

# 1
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ето темата,която бях пуснала като научихме за диагнозата.
Само да отбележа,че момчето което беше в стаята на братовчед ми на 18 год, вече си отиде, мир над прахта му.
И ние нямаме никаква надежда.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257274.0

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Зори, много тъжно...  Cry
И почти безнадеждно, макар да не е хубаво така да говоря.
Мисля, че е добре да дойде на лечение момчето тук, в София.
Макар, че момченцето, заради което имам такъв подпис си отиде от тоз свят в болница в Швейцария... и там не му помогнаха...
Снощи майката каза така: вече не знам и не мога да кажа, как се лекува левкемия.

Попитай хората от save-darina.org как се процедира, при набирането на средствата. Най-добре е да се популяризира в голям мащаб и много бързо случая.
Желая от сърце  Heart Eyes - късмет и дано тоз път стане чудото  Praynig

# 3
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ами отчаени сме,най -вече защото се късае за 20 годишен и никой не обръща внимание,за децата има и фонд за лечение,за младежите няма.
Писах на save darina писмо, още нямам никакъв отговор от тях.
Най-лошото е че фин.им положение е такова,че нямат пари дори за храна и лекарствата,а те не се поемат всички от болницата.

Общи условия

Активация на акаунт