официални обувки за момиченце на 1г и 3м.?

  • 1 107
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 658
Здравейте, другия месец живот и здраве искаме да направим кръщене на малката. Свекърва ми и донесе много хубава рокличка от Щатите, но от къде да намеря подобаващи обувки? Предпочитам да са розови.

# 1
  • Мнения: 5 255
ЦУМ - laura biagiotti  Peace

# 2
  • Мнения: 622
Има страхотни в Lapin House Peace

# 3
  • Мнения: 468
До преди няколко дни имах същия проблем, пак за кръщене. Само ,че търсих бели официални.Обиколих почти цяла София.Всеки ми казваше ,че няма да намеря.Е аз намерих.Марката им е paqpa , но не обърнах внимание дали всички обувки са на тази фирма.На Витошка.Като отиваш в посока от Съдебната палата към НДК се пада в дясно магазина.Едно малко магазинче с широко отворени врати и има само детски обувки там.Има обувки и от 17 номер.Дано намериш.

# 4
В Спаркъл Бейби имат страхотни Лаура Биаджоти /златно сребърни и розови/ и за кръщене имаха Примиджи мисля - розови и златни   Crazy и бели също - в Стрелбище се намират до Южния парк   Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 2 658
много ви благодаря за отогворите   bouquet В скоро време ще тръгна да обикалям.

# 6
  • Мнения: 4 422
В Спаркъл Бейби имат страхотни Лаура Биаджоти /златно сребърни и розови/ и за кръщене имаха Примиджи мисля - розови и златни   Crazy и бели също - в Стрелбище се намират до Южния парк   Hug
Потвърждавам-супер красоти има  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 658
само да попитам, ЦУМ е до нас, би трябвало да има същите обувки като в магазина на Стрелбище, нали?

# 8
  • Мнения: 5 255
Не съм ходила в м-на в Стрелбище. Ако момичетата са ходили и на двете места нека споделят  Peace

# 9
  • Мнения: 4 422
Не съм ходила в ЦУМ,но дори и да има същите едва ли цените им са като в Спаркъл..

# 10
  • София
  • Мнения: 2 658
Не съм ходила в ЦУМ,но дори и да има същите едва ли цените им са като в Спаркъл..
А можеш ли точно да ми обясниш от коя страна на Южния парк е този магазин? Отдавна не съм ходила натам. Благодаря предварително   bouquet

# 11
Не съм ходила в ЦУМ,но дори и да има същите едва ли цените им са като в Спаркъл..
А можеш ли точно да ми обясниш от коя страна на Южния парк е този магазин? Отдавна не съм ходила натам. Благодаря предварително   bouquet
От страната на Нишава е ама е малко забутано. Ето ти сайт www.sparkle-baby.com - по-добре цъкни адреса в www.bgmaps.com  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 2 658
много благодаря   bouquet

# 13
  • around the world
  • Мнения: 651
В Спаркъл Бейби имат страхотни Лаура Биаджоти /златно сребърни и розови/ и за кръщене имаха Примиджи мисля - розови и златни   Crazy и бели също - в Стрелбище се намират до Южния парк   Hug
А официални момчешки обувки дали имат( 30-31 номер)?
В детския Z-Outlet до нас има страшно сладки момичешки обувчици (пантофки), но за съжаление нищо официално за момчета.
Момичешките обувчици бяха около 40-45 лв., а съвсем мъничките и по 25лв. Ние си купихме за нашето кръщене страхотни малинени пантофки с една красива кафява панделка.
Но разбира се остава проблема с баткото и неговите официални обувки newsm78

Общи условия

Активация на акаунт