Ха-ха-ха, на канадската земя, слънце пролетно ни сгря! - 26

  • 27 018
  • 280
  •   1
Отговори
  • Мнения: 449

                                               





ALBERTA

Kalida – Edmonton
npoJIeT – Edmonton / Русе
mamamia – Calgary / София
Titina – Calgary / Варна
VessiK – Red Deer / Варна


BRITISH COLUMBIA

denzul – Vancouver / София
lili – Vancouver
mamamasha – Vancouver
Г-жа Броненосец – Vancouver / Варна
santa rosa - Vancouver


QUEBEC

Aalexa – Hull
aninik – Montreal
anna-maria gerdzhikova – Montreal
Вери – Montreal / София
biberon – Montreal
canadianmom – Montreal
cho4o – Montreal
dimple – Montreal / София
Eli= = = – Montreal / Пловдив
escorial – Montreal
heureuse – Montreal / София
juli 3 – Montreal
kristie – Montreal
Lady Cherie – Montreal
mama n – Montreal
mama Desislava – Montreal / София
Mama Veni – Montreal
milla_ – Montreal
МИНЕрВАта – Montreal / Елена
mimi2004 – Montreal
Mimcheto – Montreal
MrsK – Montreal
nadin13 – Montreal
p4eli4ka – Montreal / Ямбол
psichokuk – Montreal
rosist – Montreal / Пловдив
sheba – Montreal
shemet_neveroiaten – Montreal / София
smuty – Montreal
TarikMom – Montreal / Бургас
teta beta – Montreal
thesara – Montreal
Yildiz – Montreal
Yoni bonboni – Montreal


ONTARIO

Rayan’s mom – Brampton / Варна
HotChilly – London
nevenska – Markham
croco1 – Mississauga
dany_ip – Mississauga
dilcheva – Mississauga
Dot – Mississauga
Gery. R. – Mississauga
kivitoT – Mississauga / Хасково
kokonka – Mississauga
Specialka – Mississauga
Sneji – Mississauga
SweetyP – Mississauga
Гаргамелчо – Newmarket
Emi w Ottawa – Ottawa / София
Poupon – Ottawa
Yanadark – Ottawa / Велико Търново
Кафява мечка – Peterborough
Век, де – Toronto
B52 – Toronto
booboo’s mama – Toronto / София
Chrisimommy – Toronto
cocicanada – Toronto
desie111 – Toronto
Dunn – Toronto
Kаролина – Toronto / Севлиево
nadi_n – Toronto / Сливен
Pate Jaki – Toronto / София
Peppy – Toronto
Pisanka – Toronto
ppi – Toronto
sanja_2 – Toronto
silvia_alexis – Toronto
Sofi – Toronto
sunnyflower – Toronto
sylvi – Toronto
wikibg – Toronto
niara – Waterloo


SASKATCHEWAN

peyka – Saskatoon
simplyaven – Regina / София



Очакваме ви в Канада:
a_tita, Diviana, Millena, msbilt, grisha_81, Gata loca, slancho83, Ookami, MamaMargo, anilevi, eli_nikol, Mimeto uae, Daniell, Dido4ka, new mom, hand


Предишните ни теми:
Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 13
Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 14
Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 15
Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 16
На канадската земя сме в очакване на много деца - 17
Канадки мили и красиви посрещат есента щастливи - 18
Канада - 19
Коледната тема на канадките - 20
Майки в Канада - 21
През месеца на виното и любовта е 22-рата Канадска тема
23-та серия на Канадският сериал
Пролетно слънце в Канада бързо ти ела, че във вкъщи ни доскуча! - 24
Кокичета, минзухари и всякакви цветя вече избуяха на канадска земя - 25

# 1
  • Мнения: 9
Пу-пу,първа съм smile3533 тра-ла-ла!

# 2
  • Мнения: 160
Каролина, благодаря ти, че си ме включила в списъка  Heart Eyes.

Да е честита новата тема, много добро насторение и хубави емоции на всички!

Самолетните ни билети вече са запазени, октомври кацаме във Ванкувър живот и здраве. Вълнувам се много все пак ново начало, тази година много неща ни се случиха с мъжа ми станахме на 30, първо дете сега и Канада...Много се радвам че пиша в темата доста полезни неща сте споделили ще прочета и старите теми като имам време.



# 3
  • Canada
  • Мнения: 231
Каролина, Simple Smile много свежо!  bouquet
Ха дано да ни сгрее и тук, а не само в BC Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 271
Много свежа тема Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 713
Айде тук съм и аз. Simple Smile

# 6
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Karolina, мерси за темата   bouquet Разногледа станах от тези преличко-цветенца  Crazy  Laughing

Пийнете по едно днес за мое здраве, по случай именния ми ден ! Ако има други празнуващи - НАЗДРАВЕ !   Simple Smile

# 7
  • Мнения: 449
Честит Имен Ден, Еli===!   bouquet  bouquet  bouquet
Много здраве, щастие, любов и весел празник!
Ако има и други празнуващи да им е честито и на тях!


Радвам се, че темата ви е харесала. Следващите ще помоля някой друг да ги пуска, защото на 29.05. си заминавам за 2 мес. в България.  Heart Eyes От там няма да имам възможност да влизам във форума или пък ако вляза ще е за кратко и едва ли ще се появя на време за новата тема. Та така, който има желание да ме отмени.  Peace

# 8
  • Мнения: 39
Привет дами,
Честита нова тема Wink

Първо искам да отпратя молба към Снежи да ми прати в лично съобщение детайли, за това как се внася в организираната от нея благотворителна касичка.

Второ ако някой има време да ми обяни с думи прости колко е майчинството в Онтарио. Чета, чета и нищо .. . 17 седмици преди тремина, 35 след това, още 37 за бащата... не било провинциална програма, бима федерална ...  newsm78 newsm78 newsm78

Сега съм още 20та седмица, има време живот и здраве, но вече искам да почвам да мечтая колко точно време ще си седя вкъщи  Joy

И да се оплача, понеже до скоро ме следеше личния лекар и нямах проблем с висенето пред кабинета, сега съм в шок ..  Бях на преглед при специалист, часа ми беше за 17:45, успешно си тръгнах в 20:00, 5-6 столчета в чакалнята и около 25-30 ужасно бременни жени, които висят прави ... След това си намерих друг лекар и следващия ми час ще е при него. Дано не е така и там ....

Поздрави на всички и дано лятото скоро ни споходи и нас в Торонто Simple Smile


Поздрави и за всички именици!

# 9
  • Мнения: 313
Поздрави за всички именици!


Чудесна нова тема !

# 10
  • Мнения: 1 215
Ч

Радвам се, че темата ви е харесала. Следващите ще помоля някой друг да ги пуска, защото на 29.05. си заминавам за 2 мес. в България.  Heart Eyes От там няма да имам възможност да влизам във форума или пък ако вляза ще е за кратко и едва ли ще се появя на време за новата тема. Та така, който има желание да ме отмени.  Peace

А, за 2 месеца надали ще изпишем темата, спокойно, ще те чакаме!
Пожелавам ти много приятни невиртуални емоции! В България за 4 месеца да съм влязла два-три пъти първата година! Сигурна съм, че след време форумът ще го свързвам предимно с тукашната ми велика скука, не с майчинство и бременност.  Grinning

При мен времето напредва, бяхме болни с мъжа ми в най-хубавото време през уикенда, единият лежи долу, другият горе, а малката снове нагоре-надолу, няма кой да и обърне внимание  Tired

Другата седмица ще се явявам на теста за гражданство, доста бързо се задвижи процедурата, очаквах повече време да мине, дано бебето изчака датата си!

Днес най-накрая съм решила да изпера новите бебшки дрешки и сега чакам да ги изгладя.
Не изневерявам на стила си,ч е последните срокове са за това, за да се спазват и уважават, как така ще се разбързам от рано!

# 11
  • Мнения: 1 215
Karolina, мерси за темата   bouquet Разногледа станах от тези преличко-цветенца  Crazy  Laughing

Пийнете по едно днес за мое здраве, по случай именния ми ден ! Ако има други празнуващи - НАЗДРАВЕ !   Simple Smile
Да си жива и здрава!
Честито на всички именници!

# 12
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
Eli, честит имен ден!   bouquet Много слънчеви моменти ти желая Simple Smile
Темата е много сладко украсена, как изкам да грейне това слънце, но тази седмица май облачно се очертава.
Shemet, магазин Слънчице и ние го посетихме преди да дойдем, хубави неща има и понакупихме разни неща Simple Smile Съжаллявам че сте били толкова болнички, надявам се сега всичко е ок; не ми се мисли какво е детето ти да е болно и да трябва да висиш по чакални...
Tarikom, откъде купуваш пижамки с ципове? Имам една от България и майка ми се побърка да обикаля по магазините в София, но така и не намери други подобни, а тук не съм виждала. Много ми се иска да взема още някоя на Самюел, че тази взе да му омалява, а са адски удобни и смяната на памперса е доста по-лесна  Simple Smile
Милена, международна книжка се изкарва от СБА - намира се близо до обръщалото на 5-цата трамвай, не мога да се сетя точно улицата, но има инфо в интернет. Иначе работят от 8 ч. сутринта и с тази книжка можеш да караш 1 година, освен ако няма други изисквания от съответната държава - за Канада наистина 3 месеца само Sad Не знам дали има смисъл да си вадите.
За застрховките, ако искате да ви е по-ниска може и да си извадите бележка - референция от застрахователя в България, че не сте имали нарушения (най-добре поне последните 5 години) - мисля че има по-голяма тежест, отколкото бележката от КАТ за липса на нарушния...
За количките, ние си взехме Грако - травел систем (прецака ми се нещо латиницата ..) - излиза по-евтино: количка + столче.

# 13
  • Мнения: 5 713
Честит имен ден на Ели и на всички празнуващи!

Не изневерявам на стила си,ч е последните срокове са за това, за да се спазват и уважават, как така ще се разбързам от рано!
Аз съм същата. Поне изпрах всичко, а сега да има някой да ми изглади, но няма. Simple Smile

Относно международната шофьорска книжка, чувала съм от други, понеже аз не съм шофьор, че няма смисъл.

# 14
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
За гладенето - и аз съм от вашата партия - оставих го за последните 2 седмици, хем чаках таткото да купи и гладачна маса. Точно се сдобих с този помощен уред и взех че родих и си останах с неогладени дрехи  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт