Къде в Бургас може човек да си поръча кухня за вграждане?!

  • 576
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте Simple Smile

питам вас,защото знам,че няма кой да е по запознат с каквато и да е тема от всичките Мами тук:) Blush
Понеже отдавна живея в София,а майка ми си е в Бургас,откъдето съм всъщност и от седмици вече се опитвам да намеря по интернет сай или някаква фирма,информация за фирми в Бургас,които правят вградени кухни по поръчка. Идеята ми е да и направя подарък с такава,но не искам като отида вкъщи да съм като в небрано лозе:(  искам да съм подготвена  Blush
Обаче ударих на камък:( все едно тоя град не съществува. С по-голям успех ще успея да си поръчам хавански пури онлайн от женския пазар,но мебелните фирми там са кът!  Twisted Evil Close

  Помагайте!:) ще съм ви много благодарна:)

# 1
  • Мнения: 63
Здравей hatchepsut,
 Идеятата ти е много хубава. Най-хубавите кухни в Бургас се правят във фирма Хитрон намира се до завод Хемус. На търсачката на Гугъл изила. Лошото е че имат много поръчки и много се бави поръчката, поради тази причина нямам мебли от тях Sad
Успех

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравей!
За Бургас не мога да ти помогна с инфо, но си пусни темата в подфорум "Нашият дом" - там обсъждаме всичко, свързано с дома /на кухните се обръща специално внимание  Laughing/ и съм сигурна, че много бургаски мами ще се включат с информация, отзиви и впечатления.

# 3
  • Мнения: 8
дравейте:)) много съм ви благодарна Ники и didka_80 Simple Smile знаех си,че няма кой друг да е по-добре информиран бг мами-те:)  Laughing  bouquet  bouquet  bouquet
Веднага се захващам с организацията на идеята ми:))
Местя и темата:)

Общи условия

Активация на акаунт