За автобронзатите

  • 964
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 918
Някой има ли опит - да сподели. Мисля да опитам, поне за краката, защото са бели(като саламурено сирене с гарнитура от капилярчета) и ужасни, но ме е страх да не станат на петна. Та кажете каква марка и как точно се прави Praynig

# 1
Аз съм ползвала, и не останах много доволна, но го отчитам на особеностите на кожата ми, и на това че нямах много опит.  Thinking

Моята кожа е много бяла, чуствителна, и след слънчеви бани, е много червена и не почернявам. Имам много бемки лунички и бемки (или бенки?? newsm78), и ходя профилактично да ги изследват.  Embarassed

Та миналата година реших да ползвам - на AVON, спрей. Насочих се към него по съвет на козметик, защото спрея по-лесно се разнася е вероятността да станеш на петна от по-голямо количество е по-малка (в което сега много се съмнявам) ooooh!

Та пробвах на краката. Краката ми станаха на петна и много ми щипеше, което веднага ме накара да спра  Stop. кофти беше че не бяха петна от предозиране, а самата кожа ставаше на петна, като при обрив Close. След морето - 1 месец и при дерматолог, за просволутия профилактичен преглед, и като й казах и тя ми обесни че това много зависи от типа кожа. и че при мен колкото и да се пръскам белотата е неизбежна newsm78, защото и автобронзата наистина действа не повече от 3 дни, съдех от въпросните петна.

Та така с моя опит, и повече  Naughty

# 2
  • Мнения: 2 032
Понеже съм категорично против пърженето на солариум (все пак връзката с ракови заболявания на кожата е доказана), от време на време използвам автобронзанти. Преди това трябва добре да се изтриеш с ексфолиант за тяло,за да се махне мъртвата кожа-така став по-раномерен тена, а преди да сложиш автобронзананта, намажи с вазелин колената и лактите (защото иначе там става по-тъмен тена). Ако автобронзанта е такъв за втриване, най-лесно е да помолиш някой да ти помогне да го втриеш равномерно там, където не можеш да стигнеш (гърба, краката отзад). Използвай ръкавици при втриването (иначе много потъмняват дланите а ноктите може да пожълтеят-красота!)-важно е да се втрие навсякъде добре и равномерно. После седиш с него колкото е указано на опаковката, измиваш (можеш да сложиш балсам за тяло) и това е. Тенът не трае дълго, вярно е (да кажем до една седмица), но поне не си увеличваш риска от рак на кожата.
За марки, не знам какви има по магазините сега, Ст Тропе е добър, но малко скъп, но пък повечето козметични компании вече са подобрили достатъчно качеството на своите автобронзанти, така че да се получи добър тен.

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ползвала съм на орифлейм преди години и не останах доволна.За петната-петна се получаваха,ако някъде съм сложила повечко крем,което значи че трябва да внимаваш да се разнесе много равномерно.На мен не ми хареса най-вече цвета.Аз съм много бяла и не изглеждах кафява ,а жълта.Цвета е много неестествен.

# 4
  • Мнения: 3 010
Аз имам на Лореал! Също остава оранжевееща диря- но не е толкова видима. Постепенно се потъмнява-при едно намазване разликата е съвсем лека! Моята кожа е мазна към смесен тип, може би има значение типа на кожата! Около устата и по-сухите участъци поемат по-добре!

# 5
  • Мнения: 7 186
Веднъж си поръчах един на Ейвън-пълен боклук беше-като се намажех щипеше много гадно,нямаше никакъв ефект и цапаше дрехите.Намазах се 2-3 пъти и го метнах в коша,щото беше егати отвратния.

# 6
  • Мнения: 1 014
Аз пък никога не съм ползвала, но това с цапането на дрехите направо ме убива. Значи никога няма да си купя подобно нещо!

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Ако е само за крака - взех си крема с лек тониращ ефект на Ейвън (Cellu-Sculpt Leg Prefector). Наистина има лек тониращ ефект, краката ми станаха малко по-матови, не са толкова бели, а тенът не е фрапиращо тъмен и странен Simple Smile Аз доволен.

# 8
  • Мнения: 7 186
Аз имам един лосион за след слънце на Ейвън,който е много хубав,защото е със златисти частици вътре и леко бронзиращ-на тен стои убиец Sunglasses.

# 9
  • Мнения: 1 417
Ако искаш да има качествен ефект трябва да си купиш автобронзант на някоя известна марка и съответно скъпа. При всички обаче трябва да се намажеш много добре, за да не остане някое бяло петно. Автобронзантите на Диор и Кларанс не правят такъв оранжев тен, но са скъпички. Аз лично не съм ползвала, но като видях една приятелка на какво се беше направила с Орифлейм Rolling EyesСега съм решила да отида да пробвам новото чудо тен за 1минута, та да видиме по красива ли ще стана...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт