Въпросче за позата по време на сън

  • 652
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
Моята Анна нещо не може да лежи нормално. като лежи настрани така си изкривява главата, че направо не знам как не й се схваща врата. Но най-гадното е като се размърда нещо насън и непрекъснато се избутва с краката назад и полека лека отива все по-нагоре в леглото докато накрая не си забоде главата в някой ъгъл или в решетките на леглото и започва да реве. Миналата нощ съм я местила поне 5 пъти. И снощи се чудех каква хватка да приложа и като й облякох спалното чувалче, което й е доста дълго, заклещих долният му край под матрачето и така тази нощ не се беше избутвала назад. Ама това случва ли ви се на вас? И какви мерки прилагате?  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 39 717
Мойта Дияна и до сега много се върти.
Както казваш и ние сме имали случай да спи едва ли не на мост. Като бебе слагах възглавнички от към главата, за да не се удря в решетката.
Няма страшно Simple Smile
Ето виж една наша скорошна поза Simple Smile

Спеше си детето, а аз се наложи да повдигна дупето Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 юли 2005, 12:51 от AnMary

# 2
  • Мнения: 1 753
 smile3532 е тази снимка ме разби
Ами явно си е такава Анната. Няма начин ще трябва да измислям някои хитрини, за да не си завира непрекъснато главата някъде по ръбовете...

# 3
  • София
  • Мнения: 39 717
навивай пелени, които да слагаш успоредно долу покрай решетките.
Когато (от време на време) спяхме заедно с бебе Диди - ами ... заспиваше с крака в/у мойта глава. Единствено се събъждаше така както съм я оставила на възраст 1-2 месеца.

# 4
  • Мнения: 1 645
И синът ми досега спи така - какво ли не см правила,но нищо не помага.Така е откакто започна да се обръща - на 5 месеца.И аз разбира се най-накрая се отказах.Цяла нощ броди из леглото,заема всякви пози,само не и тази във която съм го оставила.Как му е удобно да спи със забита глава в решетките- направо се чудя.Имаме околовръст,но той не покрива всичките страни на леглото.

Даниел - 21.04.2004г.

# 5
  • Мнения: X
Ъ, мойта кифла спи я напреко, я с нос във възглавницата, я на обратно на леглото....и се върти както и дойде. Вече има предпочитание да спи по корем. В началото това и въртене ме притесняваше, ама вече я оставям да си спи, както и е кеф, па ако ще и с краката нагоре  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 629
Сина ми всяка вечерси се иизбутва до рба на креватчето. Сложили сме мек обиколник и така не се притиска в решетките. иначе се върти покорем и обратно, а от днес се научи как да се обръща с главата надолу - слага со главата там където са били краката му като го слагаме да спи. Та голямо въртене явно пада всяка вечер, ама аз не виждам нищо обезпокоително в това Crossing Arms

# 7
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Спиме във всякакви пози #Crazy, само не и по гръб и в правилната посока Laughing Laughing Laughing
Това не ме притеснява....както казва мъжо...все едно сме я хвърлили от вратата в леглото-както е паднала, така е заспала Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт