Впечатления от козметика "АРНО"

  • 3 493
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 232
много ще съм ви благодарна, ако ми споделите впечатленията си от козметика "АРНО", защото се замислям дали да си купя от техните продукти. Като съм им чела брошурите ми направи впечатление, че имат интересни неща

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Дай повече информация....

# 2
  • София
  • Мнения: 346
Ако става въпрос за Institut Arnaud , тоалетното мляко е много хубаво, доволна съм, друго на тази марка не съм ползвала.Но досега само в Драка съм виждала техни продукти, нямам представа къде има по-голям избор Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 264
Тоалетните млека определено са много хубави! Ексфолиращият гел също не е лош, тониците за лице са страхотни. Като цяло продуктите са много икономични. Хидратиращият серум прави кожата като кадифе, но идва малко тежък за комбинирана кожа, или поне трябва да се използва вечер. Кремчето за околоочния контур е хубаво. Дневният и нощен крем за 45+ са супер. Какво друго... Имат един матиращ хидратиращ крем. Мнооого хубав.

# 4
  • София
  • Мнения: 232
инфо аз какво? за интересните продукти ли? нещо не те разбрах newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 232
Ако става въпрос за Institut Arnaud , тоалетното мляко е много хубаво, доволна съм, друго на тази марка не съм ползвала.Но досега само в Драка съм виждала техни продукти, нямам представа къде има по-голям избор Rolling Eyes

да за тях става въпрос

# 6
  • София
  • Мнения: 232
аз съм с мазна кожа и видях че имат хидратант като за мен, има една готинка маска пак за мазна кожа- за дъбоко почистване, хидратация и още нещо, някакви ампули с бързо действие против бръчки...
много неща имат и за това искам да разбера дали наистина са добри колкото изглежда Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 388
Тоалетните млека определено са много хубави! Ексфолиращият гел също не е лош, тониците за лице са страхотни. Като цяло продуктите са много икономични. Хидратиращият серум прави кожата като кадифе, но идва малко тежък за комбинирана кожа, или поне трябва да се използва вечер. Кремчето за околоочния контур е хубаво. Дневният и нощен крем за 45+ са супер. Какво друго... Имат един матиращ хидратиращ крем. Мнооого хубав.
Peace Подкрепям и аз, майка ми е доста доволна.

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 13:51 от palavata_monahinq

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
инфо аз какво? за интересните продукти ли? нещо не те разбрах newsm78
Информация за името на козметиката ,под Арно мога само да имам догадки за какво идва реч...
Разбрах вече....
Опитвах се да ползвам крем против пигментни петна- не ми го понесе кожата,прави ми кир ефект....,но има серии от които много момичета са доволни.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Подкрепям написаното от Усмивката  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 232
инфо аз какво? за интересните продукти ли? нещо не те разбрах newsm78
Информация за името на козметиката ,под Арно мога само да имам догадки за какво идва реч...
Разбрах вече....
Опитвах се да ползвам крем против пигментни петна- не ми го понесе кожата,прави ми кир ефект....,но има серии от които много момичета са доволни.

точно това исках да знам!!
аз съм ползвала единствено хидрат. крем и също имах кир-ефект, но се съмнявах дали не е нещо от изтекъл срок на годност или че е държан крема на висока температура или нещо такова, но не исках да го казвам за да видя има ли го при гругите жени.
аз никога не съм попадала на друг такъв продукт с кир-ефект newsm78

# 11
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Попадам и още как и то на доста скъпи продукти,явно кожите ни не ги поемат и съответно се ,,запушват,, порите по този начин...,не е само до срока на годност и аз мислех така в началото ...
Моята кожа е чувствителна и трудно си намирам подходящ крем.

# 12
  • София
  • Мнения: 232
в началото си помислих че слагам по много, но уви и с малко количество пак същата работа
благодаря ви момичета   bouquet , явно е добра козметика, но на мен нещо не ми допада на кожата

# 13
  • Мнения: 630
Не съм използвала нищо, но по едно време се интересувах от тази марка и бях прочела много добри отзиви

# 14
  • Мнения: 351
Опитвах се да ползвам крем против пигментни петна- не ми го понесе кожата,прави ми кир ефект....,но има серии от които много момичета са доволни.
k.a.l.i., кой е крема против пигментни петна? Аз ползвах няколко техни продукта и съм много доволна, но точно този не съм виждала.
Ползвам измиваща пяна, тоник и хидратиращия серум - разкошни са за чувствителната ми кожа Flutter Сега мисля да си взема и крема с SPF30 за лятото.

Общи условия

Активация на акаунт